Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın'dan ortak açıklama: Ailelerimiz üzülüyor - Haberler
Haberi Paylaş

  Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın'dan ortak açıklama: Ailelerimiz üzülüyor

  Hürriyet - Magazin
   - Güncelleme:
  Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın'dan ortak açıklama: Ailelerimiz üzülüyor

  KALBİMİZ NASIRLAŞTIMekan çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtlayan Çağatay Ulusoy, kariyer planlaması nedeniyle ayrıldıkları ve Duygu Sarışın'ın evi terk ettiği iddiası için şöyle dedi: "Ayrılık yokmuş gördüğünüz gibi. Bu haberler çok sık çıkmaya başladı.

  KALBİMİZ NASIRLAŞTI

  Mekan çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtlayan Çağatay Ulusoy, kariyer planlaması nedeniyle ayrıldıkları ve Duygu Sarışın'ın evi terk ettiği iddiası için şöyle dedi: "Ayrılık yokmuş gördüğünüz gibi. Bu haberler çok sık çıkmaya başladı. Bizim tabii kalplerimiz nasırlaştı, gülüp geçiyoruz ama ailelerimiz üzülüyor. Etrafımızda hassas bakan insanlar var bu mevzulara" dedi.

  ÇEKİMLER BİTTİ

  Senaryosunu Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı "Kin" filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Duygu Sarışın, "Çekimler bitti. Çok keyifli geçti. Eylül-ekim gibi dijital platformda yayınlanacak" dedi. Çağatay Ulusoy da "Kağıttan Hayatlar" filmindeki imajının beğenilmesi hakkında "Kendimi geliştirmeye çalışıyorum. İşimi çok seviyorum" diye konuştu. Oyuncu, "Yeşilçam" dizisi için de "Enerjisi çok yüksek bir iş" yorumunu yaptı.

  Hürriyet / Magazin

  Çağatay Ulusoy, Duygu Sarışın, Magazin, Haberler

  title