Haberler

Beyazıt Öztürk'ten Beyaz Show müjdesi: Nisan ayında başlıyoruz

Güncelleme:

Acun Ilıcalı'nın ardından Beyaz Show'un geri döneceğini doğrulayan Beyazıt Öztürk, çekimlerin nisan ayında başlayacağını duyurdu. Yürüyüş yaparken görüntülenen Öztürk, Beyaz Show'un tam tarihi ve sürprizlerini de yakın zamanda açıklayacağını belirtti.

Acun Ilıcalı katıldığı bir YouTube programında Beyaz Show'un geri döneceğinin müjdesini vermişti. Ilıcalı'dan sonra yaptığı açıklamada güzel haberi doğrulayan Beyazıt Öztürk, son açıklamasında çekimlerin nisan ayında başlayacağını duyurdu.

SÜRPRİZLERLE GERİ DÖNÜYOR

Önceki sabah yürüyüş yaparken Aramızda Kalmasın ekibi tarafından görüntülenen başarılı sunucu Beyazıt Öztürk, "Her şey yolunda iyiyim. Yalnız olduğum için mutfakta iyiyim. Beyaz Show nisan ayında başlayacak. Tam tarihi ve sürprizleri açıklayacağım" ifadelerini kullandı.

Öztürk, daha önce programla ilgili yaptığı açıklamada "Öyle bir niyetimiz var başlamak gibi ama tarihi ve içeriğiyle ilgili çok iyi bir şey yapmak istiyoruz. Çünkü bıraktığımız yer çok güzeldi. İnsanların aklında da keyifli ve güzel kaldı. Onun için programın içini yeniden doldurup aynı şeyler yapmayıp farklı şeyler yapmak istiyoruz. İnsanlar sıkılmasın 'Yine mi aynı şeyler' demesinler. Yaptığım işlerin insanlar için ne kadar değerli olduğunu biliyorum. O yüzden biz de izleyiciye saygı gösterip en değerlisini vermek için bekliyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

Beyazıt Öztürk'ten Beyaz Show müjdesi: Nisan ayında başlıyoruz

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Beyazıt Öztürk Acun Ilıcalı Televizyon Magazin Haberler

500

Yorumlar (6)

bekir yapici:

beyazin sahsina karsi degilim elestirmeyede hakkim yok ancak o program bence icerigi bos geyik muhabbetinin bol oldugu ve zoraki soguk komik olmayan espirilerle yürütülen kimseye bir faydasi olmayan zaman kaybi tabi bu benim düsüncem görüsüm.

17
43
yanıtYanıtla
Hayri :

Sen daha felsefi bilimsel gulmeye değil düşünmeye sevkeden yayınlar istiyosan o imkanlar var geyik muhabbeti isremezssen geyiğin ta kendisinin olduğu yayınlara takılabilirsin

yanıt14
yanıt7
TT:

İnan ki tüm Türkiye senin samimi programlarını özledi... Samimiyetten uzak , Acunvari programlardan sıyrıl artık be...

36
6
yanıtYanıtla
Ahmet Yazıcı:

Sende Necati şaşmaz gibi sağ gösterip sol vurma kral

17
3
yanıtYanıtla
Yasef Behar:

Halen Ucun gıbı zengın olamadınmı ???

6
10
yanıtYanıtla
Hayri :

Tv lerde elinde çıbıklı amcaların ahkam kesmesi artık bayılttı aynı adamlar bakıyosun kovit uzmanı bakıyosun savaş uçağının parçalarını tartışırken bi bakıyosun ekonomist olmuşlar hoop kadın cinayetleri derken ukranya savaşı uzmanları halk kafayı yemeden biraz eğlence yayınlarına ihtiyaç var

12
1
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title