Haberler

  Ben Affleck, Jennifer Garner ile evliliği için "tuzak gibiydi" dedi, Jennifer Lopez sinirlendi

  Güncelleme:

  Ben Affleck, katıldığı bir programda Jennifer Garner ile evliliği hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Affleck, 13 yıl süren evliliği için "tuzağa düşmüş gibi hissediyordum" diyince, sadece sosyal medyadan sert eleştirilerin hedefi olmadı, aynı zamanda Jennifer Lopez'i de sinirlendirdi.

  17 yıl sonra Hollywood'un unutulmaz çifti yeniden bir araya geldi. "Bennifer", 17 yıllık ayrlığa son verdi ama Affleck'in yaptığı son açıklamalar tepki çekerken, sevgilisi JLo'yu da kızdırdı.

  Howard Stern'e konuk olan Ben Affleck, Garner ile evliliği hakkında konuştu ve "2015'te ayrılmasaydık muhtemelen hala içiyor olurdum" dedi.

  Affleck, Stern'e "İçmeye başlamamın bir nedeni de buydu. Çünkü tuzağa düştüm."

  ÇOCUKLARIM YÜZÜNDEN GİDEMEDİM VE İÇTİM

  Jennifer Garner ve Ben Affleck, 10. yıl dönümlerinden bir gün sonra ayrıldıklarını açıkladı ve boşanma davası açmaları neredeyse iki yıl sürdü.

  Affleck, kendisinin ve Garner'ın ailelerini bir arada tutmak için mücadele ettiğini de söyledi: "Sevdiğim ve saygı duyduğum ama artık evli kalmamam gereken biriyle yürümeyen bir evliliğimiz oldu. Nihayetinde denedik. Denedik, çünkü çocuklarımız vardı."

  Akademi Ödüllü oyuncu, alkol bağımlılığıyla mücadelesi hakkında da açıklamalarda yaptı: "Çocuklarım yüzünden gidemedim ama mutlu değildim. Yaptığım şey, bir şişe viski içip kanepede uyuyakalmaktı ve bunun çözüm olmadığı ortaya çıktı."

  SOSYAL MEDYADA YERDEN YERE VURULDU

  Affleck'in açıklamaları sosyal medyada tepkilere neden oldu. Bir kullanıcı Affleck'in bağımlılığı için Garner'ı suçladığını yazarken, başka bir kullanıcı da "Ben Affleck ve Jennifer Garner 2015'te ayrıldı ve Garner 2018'de onu rehabilitasyona götürürken görüldü. Onu suçlama" yazdı.

  Bir Twitter kullanıcısı şunları söyledi: "İçki sorununun senden kaynaklandığını kabul edemiyorsan, yine de bir içki sorunun var. Jennifer Garner, Ben Affleck'i içki içmeye zorlamadı, ancak onu rehabilitasyona götürerek muhtemelen hayatını kurtardı."

  Bir başkası da "İçki sorunu için karısını (Jennifer Garner) suçlayan Ben Affleck bana onun hakkında bilmem gereken her şeyi anlatıyor" dedi.

  JENNIFER LOPEZ DE SİNİRLENDİ

  Ben Affleck'e sadece sosyal medyadan tepki gelmedi. Eğlence dünyasından haberler paylaşan web sitesi Pagesix'de yer alan habere göre; çifte yakın bir kaynak, açıklamalardan Jennifer Lopez'in de üzgün olduğunu söylüyor: "Lopez sinirlendi. Onunla çıktığı için bu işin içine giriyor. Buna sürüklenmek istemiyor. Ayrıca Jennifer Garner ile de tanıştı. Onu ve Ben'in çocuklarını tanımaya çalışıyor."

  Lopez'in çocukları ve Affleck'in çocukları birlikte vakit geçiriyorlar ve hatta Garner, Affleck ve Lopez, geçtiğimiz Cadılar Bayramı'nda çocuklarıyla birlikteydiler.

  Kaynak: Snob Magazin / Magazin

  Jennifer Garner Jennifer Lopez Howard Stern Ben Affleck Magazin Haberler

  En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

  En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

  Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

  Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

  Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

  Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

  Bakmadan Geçme

  Duru Nayman kimdir? Arda Güler'in sevgilisi Duru Nayman kaç yaşında, nereli? OBP puanı nedir, ne işe yarar? OBP puanı nasıl hesaplanır? Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri?
  Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

  Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title