Haberler

Ayça Bingöl: "Nejat İyileşsin Beraber Oynayacağız"

Magazin Haberleri

Muğla’nın Bodrum ilçesinde tedavisi devam eden Nejat İşler’i oyuncu arkadaşları ziyaret etmeye devam ediyor.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde tedavisi devam eden Nejat İşler'i oyuncu arkadaşları ziyaret etmeye devam ediyor. İşler'i ziyaret eden oyuncu Ayça Bingöl, "Nejat iyileşsin beraber oynayacağız" dedi.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Cemile karakterini canlandıran Ayça Bingöl ve oyuncu Canan Ergüder, ünlü oyuncu İşler'i ziyaret etmek için hastaneye geldi. İşler'in ailesiyle bir süre içeride görüşen ünlü oyuncular hastane çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bingöl Nejat İşler çıkarsa berAber filmde oynayacağız diyerek, "İyiye gidiyormuş arkadaşlar onu öğrendik. Şuan tedaviye yanıt veriyormuş ama tıbbi açıklamayı doktorları 12 saatte bir basına açıklama yapıyorlarmış ailesi ile de görüştük. Onlarda daha iyiler. Oynayacağız inşallah birlikte çıksın bakalım" dedi.

Canan Ergüder ise, "Nejat'ı göremedik, yoğun bakımdaymış. Ailesi ile görüştük arkadaşımızın durumunun iyiye gittiğini söylediler. Dua edip iyi olmasını ayağa kalkmasını umut ediyoruz" dedi.

Öte yandan gün boyu siyaset, sanat ve iş dünyasından birçok kişi hastaneye gelerek İşler'in son durumuyla ilgili bilgi aldı. - MUĞLA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Magazin

Ayça Bingöl Nejat İşler Bodrum Muğla Magazin Haberler

title