Atakan Şimdiye Kadar Hiç Söz Etmediği Annesiyle İlgili Konuştu - Haberler
Haberi Paylaş

Atakan Şimdiye Kadar Hiç Söz Etmediği Annesiyle İlgili Konuştu

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Şimdiye kadar annesiyle ilgili hiç konuşmayan Survivor finalisti Avatar Atakan ilk kez annesiyle ilgili konuştu

Şimdiye kadar annesiyle ilgili hiç konuşmayan Survivor yarışmacılarından Avatar Atakan annesiyle ilgili ilk kez konuştu. Ayrıca Atakan'ın annesi ve kız kardeşi Asu Arslan'ın görüntüleri ortaya çıktı.

"ANNE DUYGUSUNU 10 YIL SONRA ANLADIM"

Atakan Survivor adasında bugüne kadar annesinden hiç söz etmemişti. Son gün Atakan annesi hakkında konuştu. Anne babasını ayrılmasından sonra annesini hiç görmediğini söyleyen Atakan 'Anne duygusunu 10 yıl sonra annemle görüşünce anladım' dedi.

ANNESİ 10 YIL SONRA GÖREBİLDİ

Atakan'ın annesiyle babası onlar çok küçükken boşanmışlar. Atakan'ı babası almış Asu'yu da annesi. Çift hiç görüşmedikleri gibi diğer çocuklarıyla da görüşmemişler. Haliyle Atakan annesini ancak 10 yıl sonra görebilmiş.

KIZ KARDEŞİYLE FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI

Atakan'ın kardeşi Asu Arslan ile olan fotoğrafları da ortaya çıktı. Abi kardeş yakın bir ilişki sürdürüyor.

EZGİ ATAKAN'IN SEVGİLİSİ Mİ?

Survivor adasında Atakan ile sevgili oldukları dedikodusu çıkan Ezgi Avcı, adadan dönünce ilginç bir paylaşım yaptı. Ezgi Avcı'nın birlikte fotoğraf paylaştığı kişi Atakan'ın kardeşi Ahu olunca 'sevgili' dedikoduları yeniden alevlendi.

SEVGİLİ OLMADIKLARINI YAZDI

Ezgi Avcı bunun üzerine instagram hesabından Atakan ile olan ilişkisine açıklama getirmeye çalıştı.

Ezgi Atakan ile sevgili olmadıklarını belirtip şunları yazdı:

"Açıklık getirmiş olduğum bir konuyu sizlerden aldığım yorumlar nedeniyle bir kez daha paylaşmak istedim. Atakan'la ilgili soru sorulduğunda dostum, yoldaşım diye cevapladım (ki kendisi de bana kardeşim diye hitap etmiştir) ama görüyorum ki yeterli olmamış.
Ben kardeşim kelimesini kullanmam; çünkü daha maskülen bir ifade olduğunu düşünürüm ama eğer aramızdaki ilişkinin güvene dayalı bir dostluk olduğuna inanmanızı sağlayacak kelime oysa 'evet kardeşimdir Atakan... Atakan orda sağlığı ve performansı için mücadele ederken burda sadece bu tür söylemleri konuşarak farklı algıların yaratılmasını doğru bulmuyorum. Atakan'ı da beni de ayrı ayrı sevenlere ve bizim dostluğumuzu taktir eden herkese çok teşekkürler. Ona destek olmaya devam edelim lütfen!!!"

Haberler.com - Magazin

Survivor, Avatar, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (8)

BAY BİLİR KİSI:

Atakan adamdır ve şampiyonluğu hal etmiştir

Bay Bilir kişi:

Atakan adamdır

saadet:

Ezgi seni ve atakanı çok yakıştıryorum kız sende sevyon oda seni sevyo gözlerinizden belli sevgili olsanıza be sen güzel e oda yakışıklı e daha ney

Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title