Haberi Paylaş

Altın Kelebek'te ödül alan ünlü oyuncunun konuşması dalga konusu oldu: İzlerken utandım

Magazin Haberleri

48. Altın Kelebek Ödülleri'nde "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü" Pınar Deniz'e gitti. Ünlü oyuncunun ödül aldıktan sonra yaptığı konuşma sosyal medyada dalga konusu oldu. İzlediği bir filmde para yüzünden çocukları katlettiklerini ve bundan çok etkilendiğini dile getiren Deniz, "Benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmem, onlara dokunmam lazım dedim. Ve tam olarak bu duygu beni oyuncu yaptı" diye konuştu. Bir kullanıcının yaptığı "Çok saçmaydı izlerken utandım" sözleri ise dikkat çekti.

Sinema, televizyon ve müzik dünyasının en iyilerine verilen Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nin 48'incisi bu gece düzenlendi. Kırmızı halı seremonisiyle başlayan törende, "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü" Pınar Deniz'e giderken, "En İyi Erkek Oyuncu Ödülü" ise Kaan Urgancıoğlu'nun oldu.

PINAR DENİZ'İN KONUŞMASI DALGA KONUSU OLDU

Ödül sonrası yaptığı konuşma ile Pınar Deniz sosyal medyada gündem oldu. Deniz "İzlediğim filmde, para yüzünden çocukları katlediyorlardı. Ve ben bundan çok etkilendim, sabahlara kadar ağladım, hızımı alamadım metroda arkadaşıma şunları söyledim; benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmam lazım dedim. Ve tam olarak bu duygu beni oyuncu yaptı. Teşekkür ederim" dedi.

"ÇOK SAÇMAYDI, İZLERKEN UTANDIM"

Sosyal medya kullanıcıları ise Deniz'in bu sözleri ile resmen dalga geçti. Bir kullanıcı, "Çok saçmaydı ya, izlerken utandım" yorumunda bulundu.

Pınar Deniz'in konuşmasına gelen tepkilerden bazıları şöyle:

Altın Kelebek'te ödül alan ünlü oyuncunun konuşması dalga konusu oldu: İzlerken utandım

Altın Kelebek'te ödül alan ünlü oyuncunun konuşması dalga konusu oldu: İzlerken utandım

Altın Kelebek'te ödül alan ünlü oyuncunun konuşması dalga konusu oldu: İzlerken utandım

Haberler.com / Bilsay Özer - Magazin

Altın Kelebek Ödülleri Pınar Deniz Magazin Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (23)

Ervin Raad:

Gerç

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
Düşün be Adam:

İnsan hayalleriyle yaşar, hayat dolar. Pınar Deniz de bunun canlı örneği. Kadını tebrik edip feyzalmak yerine saçmasapan eleştiriler yazanlar... "yürüyen ölsünüz" siz kardeşim. Umarım bir gün uyanırsınız

Cevap Yaz3866Yayından Kaldır
Berfu:

Ay ben dinlerken hiç utanmadım....ne güzel bir çocukmuş, böyle masumane merhametle motive olması ne güzel dedim....

Cevap Yaz3677Yayından Kaldır
Tüm 23 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title