Haberler

Ali Poyrazoğlu'ndan Aşk Acısını Geçiren Sihirli Formül!

Güncelleme:

Ali Poyrazoğlu hayatının bilinmeyenlerini paylaştı.

Yasemin Bozkurt'un sorularına içtenlikle cevap veren Ali Poyrazoğlu, tiyatrodaki kırk yılını ve özel hayatında yaşadıklarını da açıklıkla anlattı. Tiyatronun hayatının vazgeçilmezi olduğunu söyleyen usta oyuncunun diğer vazgeçilmezi ise aşk.

Ali Poyrazoğlu'na göre "Hayattaki en büyük rütbe iyi bir aşık olabilmek". Bu uğurda aşk acısı çektiğini de söyleyen Poyrazoğlu, böyle dönemlerden kurtulmak için sihirli bir formülde bulmuş. Hayatında iz bırakan iki büyük aşk acısı çektiğini anlatan Poyrazoğlu, ilk aşk acısı dönemlerinde bir süre içine kapanmış, içkiye başlamış, dağıtmış, evden dışarı adımını bile atmamış. Aşk acısını anlattığı komşusu ise "Evladım böyle olmaz kalk, aşk acısını atlatmak istiyorsan reçel pişireceksin, en iyi ilacı budur" demiş. Komşusuyla birlikte çarşıdan malzeme alıp, çeşit çeşit reçeller yapan Ali Poyrazoğlu, sonra reçelleri tüm mahalleye dağıtmış. Bu sayede sıkıntısını ve aşk acısını yendiğini söyleyen Poyrazoğlu; ikinci aşk acısında ise turşu yapmayı öğrenmiş. Aşk acısı sayesinde mutfakta ustalaşan Ali Poyrazoğlu, şakayla karışık "üçüncü kez aşk acısı çekersem şerbet yapacağım" diyor.

SEVGİLİM TÜRK DEĞİL, YABANCI…

Ali Poyrazoğlu ; Yasemin Bozkurt'un bu günlerdeki aşk hayatıyla ilgili sorusunu da samimiyetle cevapladı. " Bir sevgilim var ama Türk değil yabancı, mutluyum" diyen usta oyuncu sevgilisinin kimliği ile ilgili ise başka ipucu vermedi.

ALİ POYRAZOĞLU'NUN ÇOCUĞU VAR MI?

Yasemin Bozkurt; Ali Poyrazoğlu ile ilgili şehir efsanesi haline gelen " Çocuğu var" sorusunu da sordu. Bu güne kadar arkadaşlarının dostlarının çocuklarına babalık yaptığını, onlarla her zaman ilgilendiğini söyleyen Ali Poyrazoğlu, "bu sorunun cevabını başka bir programda vereceğim" diyerek yanıt vermekten kaçındı.

Kaynak: Bültenler / Magazin

Yasemin Bozkurt Ali Poyrazoğlu Magazin Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

İlçeyi ayağa kaldıran anlar! Patlama sesi duyuldu, kaldırımlardan çıkan buhar gökyüzünü kapladı

İlçeyi ayağa kaldıran anlar! Patlama sesi duyuldu, kaldırımlardan çıkan buhar gökyüzünü kapladı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title