8 Ay Önce Evlenen Türkiye Eski Güzeli Gamze Karaman Çocuk Bekliyor - Haberler
Haberi Paylaş

8 Ay Önce Evlenen Türkiye Eski Güzeli Gamze Karaman Çocuk Bekliyor

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Geçtiğimiz mart ayında Seba İnşaat'ın patronu Nedim Keçeli ile dünyaevine giren Türkiye eski güzeli Gamze Karaman'ın 1,5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

Geçen 31 Mart'ta Seba İnşaat'ın patronu Nedim Keçeli ile nikâh masasına oturan Türkiye eski güzeli Güzeli Gamze Karaman'dan müjdeli haber geldi.

2013'TE AŞK YAŞAMAYA BAŞLADILAR

Orhan-Müzeyyen Keçeli'nin oğlu, Seba İnşaat'ın patronu Nedim Keçeli, 2003'te Ali Şen'in kızı Suzan Şen'den boşanmıştı. 2013'te model-oyuncu, Türkiye eski güzeli Gamze Karaman ile aşk yaşamaya başlamıştı.

31 MART'TA EVLENDİLER

Sevgililer 31 Mart'ta Nedim Keçeli'nin İstinye'deki evinde evlenmişti. 6 Mayıs'ta İtalya Venedik'teki San Clemente Adası'nda bulunan Kempinski Otel'de muhteşem bir düğün yapan çiftten müjdeli haber geldi.


Çiftin İtalya'daki düğününe Türkiye'den çok sayıda davetli katılmıştı... (Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı)

1.5 AYLIK HAMİLE

Günaydın'dan Bülent Cankurt'un haberine göre; Gamze Keçeli 1,5 aylık hamile. Bebek haberi tüm ailede mutluluk yarattı.


Haberler.com - Magazin

Gamze Karaman, Ali Şen, Türkiye, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Serap:

Yine bu kılıçtaroğlunu yönlendirenler ne planlıyor ne kotarırsak karmı diyorlar bu adam böyle olduk olmadık konuşunca ülkenin başına bela yağıyor allah yardımcımız olsun

mefreze:

1 tanenizde sırtınızı zengine dayamadan evlenemezsiniz çünkü parasızlık korkusu yüzünden belki fakir olsa yüzüne bakmayacağınız adamla evlenmeyi bırak yanından geçmezsiniz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title