10 yıllık kirasını ödediği evden çıktı! Eşinin ani ölümüyle yıkılan Özgü Namal, çocuklarıyla yeni bir eve taşındı - Haberler
Haberi Paylaş

10 yıllık kirasını ödediği evden çıktı! Eşinin ani ölümüyle yıkılan Özgü Namal, çocuklarıyla yeni bir eve taşındı

Haberler.com - Ecem Altan - Magazin
 - Güncelleme:

Geçtiğimiz sene iki çocuğunun babası Ahmet Serdar Oral'ın ölümüyle yıkılan oyuncu Özgü Namal, 10 yıllık kirasını ödediği Muğla'daki evinden taşınma kararı aldı. Daha önce eşiyle yaşadığı İstanbul'daki evinde de kalmak istemeyen oyuncu, artık çocuklarıyla Kavacık'ta yaşayacak.

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren başarılı oyuncu Özgü Namal, geçtiğimiz sene 7 yıllık hayat arkadaşı Ahmet Serdar Oral'ın vefatıyla yıkıldı. Eşinin ölümünden sonra Muğla'daki evinden taşınan oyuncu, gözlerden uzak bir hayat yaşamaya başladı.

10 YILLIK KİRASINI PEŞİN VERMİŞTİ

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında yer alan habere göre, Namal, 10 yıllık kirasını peşin ödediği Muğla Köyceğiz'deki evini de yakın zamanda boşalttı. Çocuklarıyla gözlerden uzak bir hayat yaşamak isteyen Özgü Namal, eşiyle oturduğu Anadolu Hisarı'ndaki evinden de taşındı. Oyuncu, şimdilerde ailesiyle yaşamak için Kavacık'ta bahçeli bir ev kiraladı.

HAYATINI KAYBETTİ

Oyuncu Özgü Namal'ın uzun yıllardır birlikte olduğu ve iki çocuğunun babası olan Ahmet Serdar Oral, geçtiğimiz sene nisan ayında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

10 yıllık kirasını ödediği evden çıktı! Eşinin ani ölümüyle yıkılan Özgü Namal, çocuklarıyla yeni bir eve taşındı

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Özgü Namal, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (5)

uCube :

Yahu geri almıştır, kalan kirayı. Sanki parayı ev sahibine bırakacak. Oturmadığı kiranın parasını neden, ev sahibine bıraksın. Yakında zaten evleniyor haberi de gelir. ;))

Giovanni:

ver gariban biri otursun

TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:

Dokunmaz ki 10 yıllık kira bunlara, 5000 TL desen oturduğu villa 12 ay = 60.000 TL , 10 Senede 600.000 TL , bir işten alıyorlar zaten reklamdan o kadar o yüzden dokunmaz çerez parası bunlar için , bizim züğürt çene yoruluyor sadece o kadar :)

Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title