Madonna'nın Kızı Lourdes Leon, Tıraşsız Bacağıyla Podyuma Çıktı

Madonna'nın Kızı Lourdes Leon, Tıraşsız Bacağıyla Podyuma Çıktı

12.09.2018 15:37 | Son Güncelleme: 12.09.2018 16:03

Pop ikonu Madonna'nın 21 yaşındaki kızı Lourdes Leon, New York Moda Haftası'nda podyuma çıktı. Leon, tıraşsız bacakları ile dikkat çekti.

Madonna'nın kızı Lourdes Leon, New York Moda Haftası'nde cesur dekolteli kıyafetiyle podyumda yürüdü. Podyumdaki performansıyla kendine hayran bırakan Lourdes'in tıraşsız bacağı ise dikkatlerden kaçmadı. Leon, annesinin izinden gittiğini böylelilkle göstermiş oldu. Madonna da bir dönem tıraşsız koltuk altıyla objektiflere poz vermişti.

KIYAFETİ DİKKAT ÇEKTİ

21 yaşındaki Lourdes, göğüslerini deniz kabuğu ve incilerle kapatan, zincir sütyen şeklindeki kıyafeti ve parça parça kesilmiş pantolonuyla dikkat çekti.

CESARETİNİ TAŞIDIĞI KIYAFETLE KANITLAMIŞ OLDU

Lourdes, Stella McCartney gibi ünlü moda markalarına modellik yapmasının ardından moda dünyasında kendine sağlam bir yer edindi.Moda alanındaki cesaretini Gypsy Sport defilesindeki kıyafetiyle bir kez daha kanıtladı. Madonna'nın üç yıl ilişki yaşadığı ve 1997 yılında ayrıldığı Carlos Leon'dan olan kızı Lourdes, modelliğin yanı sıra Michigan Üniversitesi'nde eğitime devam ediyor.

Madonna'nın Kızı Lourdes Leon, Tıraşsız Bacağıyla Podyuma Çıktı
Haber Yorumları (127)
BAŞKAN: ne kadar pis bere lanet gele sana
KİBAR YORUMCU: Fevzi dayı, sende disleksi var galiba. Yazdıklarını okurken ızdırap çektim. Resmen beyin cimlastiği yaptım. Bulmaca çözmüş gibi hissediyorum kendimi. Bence bu yazdıklarını, üniversite sınavlarında Türkçe-edebiyat sorusu olarak sormaları lazım. Bu arada sana öyle her "kal" diyenle kalma. Bu avrupalılar sakat adamlar! Allah korusun, adam ya içkine ilaç milaç koysaydı? Sonra bir bakmışsın ki, sabah kuşum aydın gibi kalkıvermişsin. Bir bakmışsın ki onlar seni traş edivermişler. Aman dayı dikkat et.
YÜKYEMİN: abuzittin kıllı bacak. anasını satayım bizde olsa kezban derler.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title