MADONNA'DA ŞENAY DEVİ'Yİ SEÇTİ

MADONNA'DA ŞENAY DEVİ'Yİ SEÇTİ
Snob Magazin - Haberler | Magazin

Ünlü Astrolog Dr. Şenay Devi, "astrodehA Astroloji Okulu"nu okulunu açtı. Okulun Onursal Başkanı Beyaz Saray'ın Astroloğu ve ABD Kepler College Astroloji Üniversitesi Anabilim Dalı Başkanı Dr.Gary Gomes oldu. Türkiye'den ve dünyada tanımış birçok ismin online eğitim alacağı okulun öğrencileri arasında, astroloji bilimini yakından takip eden ve özel bir merakı olan ABD'li ünlü şarkıcı Madonna'da yer alıyor.

Türkiye'nin ilk ve tek ABD Kepler College Üniversitesi ve Dirah Academy International mezunu, astronomi ( gök bilimi) alanında doktora unvanlı, Timur İmparatorluğu ve Osmanlı Döneminde, astronom, matematikçi ve dilbilimci, Fatih Sultan Mehmet'in, günümüzdeki adıyla astrologu (gökbilimcisi - müneccimbaşı ) olan Ali Kuşçu'nun ( Ali Bin Muhammed ) soyundan gelen astrolog Dr. Şenay Devi, "Türk Medeniyetlerinde Astroloji, Astronomi ve Müneccimbaşılık" adlı son kitabını, UNESCO'nun dünya belleği kapsamındaki projesi olan 1.400 küsür Farsça yazma eserleri tek tek inceleyerek yazdı.

Kaynak: Snob Magazin

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title