Lipton Haberleri

Lipton haber, Lipton son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lipton - 07.04.2021
Amazon Türkiye "Gıda ve İçecek" kategorisini devreye aldı
Binlerce ürünün tüketicilerle buluştuğu kategoride Eti, Yayla, Nutella, Lipton, Ruffles, Çaykur gibi yüzlerce yerli ve yabancı markanın ürünleri yer alıyor.
Lipton - 18.02.2021
OPET, Ultramarket alışverişlerinde 2 farklı kampanya başlattı
Yıl sonuna kadar anlaşmalı istasyonlarda devam edecek yakıt puan kampanyası kapsamında, Ultramarket'lerde Opet Kart, herhangi bir paro özellikli kart veya cep telefonuyla yapılacak alışverişlerde, müşterilere seçili kategorilerden yaptığı alışverişlerinin toplam tutarının yüzde 5'i oranında yakıt puan hediye edilecek. Kampanyadan In bakery by Divan, Lipton, Dardanel, Toyzz Shop, Ttec, Automix, Rossmann, Can Yayınları, Uno marka kategorilerinde alışveriş yapan müşteriler yararlanabilecek.
Lipton - 17.06.2020
OPET'te market alışverişine yakıt puan hediye
Kampanya kapsamında temmuz ayı sonuna kadar OPET'in yeni nesil market konsepti Ultramarket'lerden OPET Kart veya OPET Kart'a kayıtlı cep telefonu ile yapılacak Ultramarket alışverişlerine yakıt puan hediye edilecek. Ayrıca, OPET müşterileri, In Bakery by Divan, Dardanel, Lipton, TTEC, Rossmann, Koçtaş, Toyzzshop ve Automix ürünlerindeki alışverişlerinde yapılan alışverişin yüzde 5'i oranında yakıt puan kazanacak.
Lipton - 20.05.2020
CHP'li Sarıbal: "Çay alım fiyatı 3,40 liranın altında olmamalı"
Sarıbal, şöyle devam etti: "Bir taraftan iyilik işareti olarak 600 kilograma çıkaracaksınız kotayı, öbür taraftan 100 bin ton yaş çay alımını azaltacaksınız. Nasıl olacak bu iş? 3,40 lira açıkladılar fiyatı, taban fiyatı olsun dedik. Hiçbir kurum bunun altında almasın. Özel sektör alımları 3,40'ın altında olmasın. 'Bunu taban fiyatı olarak belirleyin' dedik. Halkın talebi 4,5 liraydı ama '4 liranın altında olmaz, olmamalı.' diyorlardı ama 3,40 açıkladı fiyatı ilgili kurum. Ne yazık ki iki özel firma, herkes biliyor, Lipton ve Doğuş Çay 3 lira olarak fiyat açıkladı.
Lipton - 01.04.2020
Kurum ve şirketlerden Covid-19 ile mücadeleye bağışlar
Uluslararası çapta Covid-19 pandemisine karşı yapılan çalışmaları destekleyen Unilever, Türkiye'de de Sağlık Bakanlığı'nın öncülüğünde yürütülen mücadeleye, Domestos'un ardından Lipton ve Knorr markalarıyla da katkı sunmaya devam ediyor.
Lipton - 22.01.2020
Lipton ile Bahçeşehir Üniversitesi'nden araştırma iş birliği
Lipton, uzmanlar tarafından duygusal sağlık için önemli unsurlar arasında gösterilen "kaliteli iletişim ve anlamlı ilişkiler" ve yüzeysel sosyal ilişkilerin neden olduğu "yalnızlık hissi" konusunu derinlemesine araştırmak için Bahçeşehir Üniversitesi ile iş birliği yapıyor.
Lipton - 07.10.2019
Unilever'den plastik ambalaj kullanımını 100 bin ton azaltma taahhüdü
Daha İyi Plastik Çözümleri (Better Plastic), Axe (Lynx) ve TRESemme tarafından kullanılan ve geri dönüşüm tesislerinde optik tarayıcılar ile artık fark edilen ve ayrıştırılabilen yeni saptanabilir pigment sayesinde siyah plastiklerin geri dönüştürülebilmesi ve yüzde 100 geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış ve bir depozito programı ile toplanan Lipton festival şişesi gibi öncü inovasyonların önünü açtı.
Lipton - 01.10.2019
"Umuyorum ki ABD ile Çin bir uzlaşmaya varır"
Başbakan Merkel, başkent Berlin'de, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) Genel Sekreteri Jose Angel Gurria, Uluslararası Para Fonu (IMF) Genel Direktör Vekili David Lipton, Dünya Ticaret Örgütü (WTO) Direktörü Roberto Azevedo, Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Genel Müdürü Guy Ryder ve Dünya Bankası Başkanı David Malpass ile bir araya geldi.
Lipton - 25.09.2019
Imf / lipton: arjantin'i desteklemeyi sürdüreceğiz
Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkan Verili David Lipton, Arjantin'i "içinde bulunduğu zor durumda" desteklemeyi sürdüreceklerini söyledi.
Lipton - 25.08.2019
Fransa'da G7 Zirvesi devam ediyor
Zirveye bugün Macron'un daveti üzerine Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) Genel Sekreteri Angel Gurria, Dünya Bankası Başkanı David Malpass, Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkan Yardımcısı David Lipton, Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Genel Direktörü Guy Ryder, Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) Genel Direktörü Ricardo Azevedo, Afrika Kalkınma Bankası Başkanı Akinwumi Adesina ve Afrika Birliği Komisyonu Başkanı Musa Faki Muhammed'in yanı sıra Ruanda, Mısır, Hindistan, Senegal, Burkina Faso, Güney Afrika, Şili, İspanya, Avustralya ve Güney Afrika'dan liderlerin de katılması bekleniyor.
Lipton - 16.07.2019
IMF Direktörü Lagarde 12 Eylül'de görevini bırakacak
Largarde'nin yerine David Lipton vekalet edecek IMF Yönetim Kurulu'ndan yapılan açıklamada ise, Genel Direktör Christine Lagarde'nin istifasının kabul edildiği ve yerine geçecek kişinin seçilmesi için aramaların başlatıldığı bildirildi.
Lipton - 16.07.2019
IMF/Lipton: Küresel ekonomi kasti yaralardan uzak durmalı
Uluslararası Para Fonu (IMF) Geçici Başkanı David Lipton, IMF'in küresel olarak bir ekonomik durgunluk öngörmemesine karşın küresel ekonominin "kasten açılmış yaralar"dan kaçınması gerektiğini söyledi.
Lipton - 16.07.2019
IMF/Lipton: Ticaret savaşı sürerse Çin büyümesi yavaşlayabilir
Uluslararası Para Fonu (IMF) Geçici Başkanı David Lipton, ABD ile aralarındaki ticaret savaşının devam etmesi durumunda ikinci çeyrekte rekor düzeylere düşen Çin ekonomik büyümesinin gelecekte daha da yavaşlayabileceği uyarısı yaptı.
Lipton - 04.07.2019
IMF Pakistan için 6 milyar dolarlık kredi paketini onayladı
IMF Başkan Vekili David Lipton, kredinin onaylanmasının ardından yaptığı açıklamada, Pakistan'ın finansal gereksinimleri ve dengesiz ve zayıf büyümeye dayalı ciddi ekonomik sorunları bulunduğuna dikkat çekti.
Lipton - 03.07.2019
IMF - Lagarde'ın görevlerini David Lipton yürütecek
Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Christine Lagarde'ın görevlerini, IMF Birinci Başkan Yardımcısı David Lipton yürütecek.
Lipton - 29.05.2019
Unilever'de Sürdürülebilir Yaşam Planının 8 yıllık karnesi:
OMO, Lipton, Knorr, Dove, Algida, Elidor gibi öne çıkan markalar, 2018 yılında Unilever Türkiye'nin toplam büyümesinin yüzde 79,2'sini gerçekleştirdi.
Lipton - 29.05.2019
"Yaptığımız her işin arkasında bir amaç olmasına büyük önem veriyoruz"
Çevreye olan etkileri azaltılmış, sürdürülebilir yaşam amacına sahip ve tüketicisiyle bunun iletişimini yapabilen ve Unilever bünyesinde "sürdürülebilir yaşamı destekleyen markalar" olarak tanımlanan OMO, Lipton, Knorr, Dove, Algida, Elidor gibi markalar, 2018 yılında Unilever Türkiye'nin toplam büyümesinin yüzde 79,2'sini gerçekleştirdi.
Lipton - 29.05.2019
Coca-Cola, dünyada en çok tercih edilen hızlı tüketim ürünleri (FMCG) markası oldu
Pepsi ve Nescafe'nin sırasıyla 6. ve 7. olarak ilk on içerisinde yer aldığı raporda, Pepsi ve Nescafe'de dahil olmak üzere ilk yedi markanın sırası değişmedi. Sprite 17. sıraya yükselirken, Fanta 33. sıraya geriledi. Lipton ise iki basamak yükselerek 48.
Lipton - 28.05.2019
Toyzz shop oyuncakları OPET Ultramarket'lerde
Gıdadan kişisel bakıma, teknolojiden oyuncağa, ev gereçlerinden oto aksesuarına kadar pek çok farklı kategoride ürüne yer veren Ultramarket'lerde "in bakery by Divan", "Koçtaş", "Starbucks on the go", "Lipton", "Dardanel Mister No", "Rossmann", "Automix" ve "TTec" gibi alanının öncüsü tanınmış markalara yer veren OPET, zamanla yarışan günümüz tüketicisine, ihtiyaçlarını tek çatı altında, uygun fiyata ve taze, temiz, kaliteli bir şekilde sunuyor.
Lipton - 26.03.2019
ABD Piyasaları Ekonomik Yavaşlama Edişeleriyle Yükseldi
Zhang'ın açıklaması, IMF Birinci Başkan Yardımcısı David Lipton'ın, ticaret savaşının, "küresel istikrar için en büyük risk" olduğuna ilişkin uyarısının ardından geldi.
Lipton - 26.03.2019
Imf: ABD - Çin Ticaret Savaşları Asya Büyümesini Yüzde 0.5 Düşürebilir
Zhang'ın açıklaması, IMF Birinci Başkan Yardımcısı David Lipton'ın, ticaret savaşının, "küresel istikrar için en büyük risk" olduğuna ilişkin uyarısının ardından geldi.
Lipton - 25.03.2019
Abd-Çin Ticaret Savaşları Küresel İstikrar İçin En Büyük Risk
Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkan Yardımcısı David Lipton, ABD ve Çin arasındaki ticaret savaşlarının küresel istikrar için en büyük risk olduğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Lipton Haberleri | Lipton Haber - Haberler - Lipton haberleri, son dakika lipton haber ve gelişmeleri burada. Lipton sağlıklı ve güvenli çay hasadı hazırlıklarını tamamladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 13:23:15. #1.15#

title