Leyla Lydia Tuğutlu: Sevişme Sahnesinde Midem Ağrıdı

Leyla Lydia Tuğutlu: Sevişme Sahnesinde Midem Ağrıdı

Haberler.com - Haberler | Magazin

25 Aralık'ta vizyona giren Delibal filminin başrol oyuncusu Leyla Lydia Tuğutlu, filmde Çağatay Ulusoy'la olan sevişme sahnesiyle ilgili samimi açıklamalar yaptı.

Hürriyet'ten Hakan Gence, Delibal'da Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaşan Leyla Tuğutlu ile buluştu, merak edilenleri sordu.

"Onda 'büyülü' bir şeyler var; bir gülüşüyle masum, bir bakışıyla seksi olabiliyor. Güzelliğiyse zaten tescilli... 2008 Türkiye Güzeli Leyla Lydia Tuğutlu bu hafta vizyona giren 'Delibal'da Çağatay Ulusoy'la başrolde... 'Peri kızı'yla buluştuk, filmin ayrıntılarını konuştuk.Tuğutlu'nun geçmişini ve aşk hayatını didik didik ettik.

'Delibal' aşkı anlatan bir film. Sizin sözlüğünüzde aşkın tanımı nedir?

Kimyanın tutması, tutku duymak, onu arzulamak... Çok uzun süren bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ömrü bence iki sene falan.

'Aşkın ömrü üç yıldır' tezini yıktınız!

Onu duymamıştım. Bence aşk; arkadaşlık ve sevgiye dönüşebiliyorsa güzel.

Filmde 'Aşk acıtır' deniyor. Acıtır mı?

Zaten acı yoksa yaşanan aşk değildir.

Siz aşkın acı kısmını da yaşadınız mı?

Öyle dönemlerim, çok bağlandığım imkânsız aşklarım olmuştur. Ama artık öyle şeyler aramıyorum.

Bir Türkiye güzelinden bunları duymak çok garip...

Şimdi söyleyeceklerimden sayıca çok ilişki yaşadığımı çıkarma ama melankolik bir tarafım var. Çok bağlanıyorum. Kapılıp gitmeyi, deli deli aşkları seviyorum. Bu sebeple filmde kendimden çok şey buldum.

Şimdi de aynı şekilde kapıldığınız bir aşk var mı?

O şekilde demeyelim de, gerçekten aynı zamanda da en yakın arkadaşım olan biri var hayatımda ama kim olduğunu söylemek istemiyorum. Özel hayatımla ilgili konuşmayı pek sevmiyorum.

Canlandırdığınız Füsun karakteri ilk aşkını yaşıyor. Siz ilk aşkınızı hatırlıyor musunuz?
Lisedeydim. Arkadaşlarımız tanıştırmıştı bizi. İnsanın yaşı ilerledikçe düşünceleri değişiyor ve yollar ayrılıyor.

"O SAHNELER BİR KADIN İÇİN DAHA ZOR"

Şu meşhur sevişme sahnesine gelelim. Çağatay Ulusoy "Öpüşme sahnelerinde utandım" diye bir açıklama yaptı...

Çağatay o açıklamayı oyunculuğa başladığı zamanlarda yapmış ama nedense sanki yeniymiş gibi haber yapıldı. Takdir edersiniz ki; öpüşme, sevişme sahnelerini oynamak herhangi bir başka sahneye göre çok daha zor. Hele ki bir kadın için daha da zor. Bu filmde ben ilk kez bir sevişme sahnesinde oynadım. Senaryoyu okuduğumda "Ben bunu nasıl çekeceğim" diye düşünmüştüm. Bu çok doğal değil mi sizce de?

"BUNLARIN KONUŞULMASI BENİ RAHATSIZ ETMİYOR"

Nasıl çektiniz o sahneyi?

Aslında o kadar abartılacak bir sahne değil. Çekim başlamadan önce yönetmenimiz Ali Bilgin beni konuşarak rahatlatmıştı. Neyi, nasıl çekeceğini çok iyi tasarladığı için ona güvenebileceğimi biliyordum. Sahne çekilirken sette olması gereken kişilerin dışında herkes dışarıdaydı. O gün uzun süre gerginlikten midemin ağrıdığını hatırlıyorum. Biz oyuncuyuz ve hikâye neyi gerektiriyorsa yapmalıyız. Bu filmde tutkulu bir aşkı yansıtmaya çalışıyorduk ve bu sahneler gerekliydi."

Kaynak: Hürriyet


Haber Yorumları (29)
YO SEUNG HO ASKİ: Yazik ya aciyorum turkiyemize ayip 70milyon goruyo o vucudu hani alamadim zevkmi aliyolar bide utanmadan anlatiyolar muslumanliga yakisirmi bu ya
TÜRK: Sanat sanat diye mahfettiler memleketi be bu dünya yaşanacak bi dünya değil
NICH: Alışırsın zamanla...
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title