Kurban Bayramı'nda sokağa çıkma kısıtlaması olacak mı? Kritik toplantı başladı

Kurban Bayramı'nda sokağa çıkma kısıtlaması olacak mı? Kritik toplantı başladı

Cumhurbaşkanlığı kabinesi saat 15'te toplandı. Gündeme ilişkin önemli gelişmelerin ele alınacağı toplantıda "Kurban Bayramı'nda sokağa çıkma kısıtlaması olacak mı?" konusunun da tartışılması bekleniyor.

14.07.2020 13:50 | Son Güncelleme: 14.07.2020 15:21

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, saat 15:00 itibarıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Toplantıda "Kurban Bayramı'nda kısıtlama olacak mı?" sorusunun da gündemde olması bekleniyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın, geçen haftaki Bilim Kurulu toplantısında vaka artışlarıyla ilgili tedbirler kapsamında il bazlı bazı kısıtlamaların gündeme gelebileceğini açıklaması, 'Kurban Bayramı'nda kısıtlama olacak mı?' sorularını akıllara getirdi. Bakan Koca, açıklamasında bu haftayı işaret ederek, değerlendirme yapılacağını da sözlerine eklemişti.

KABİNE TOPLANDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 15:00'te başlayan kabine toplantısında da bu konunun masaya yatırılması bekleniyor.

KURBAN BAYRAMI'NDA KISITLAMA OLACAK MI?

Bilim Kurulu üyelerinin tavsiyelerinin de ele alınacağı toplantıda, koronavirüs önlemleri ve alınacak yeni kararlar değerlendirilecek. Kabinenin yaklaşan Kurban Bayramı için de olası bazı önlemleri değerlendirilmesi bekleniyor.

Kurban Bayramı'nda sokağa çıkma kısıtlaması olacak mı? Kritik toplantı başladı
Şu an buradasınız: Kurban Bayramı'nda sokağa çıkma kısıtlaması olacak mı? Kritik toplantı başladı - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.8.2020 20:42:12. #1.14#
title