Kurban Bayramı Kutlanıyor

Kurban Bayramı Kutlanıyor
Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasınca (SATSO) bayramlaşma programı düzenlendi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasınca (SATSO) bayramlaşma programı düzenlendi.

SATSO binasındaki programa, Vali İrfan Balkanlıoğlu, AK Parti Sakarya milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Ayhan Sefer Üstün, Mustafa İsen ve Ali İhsan Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yiğit, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve SATSO üyeleri katıldı.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, burada yaptığı konuşmada, bayramın kardeşlik olduğunu söyledi.

Üyeleriyle böyle müstesna bir günün anlamını birlikte yaşıyor olmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını belirten Kösemusul, "Her zaman dile getirdiğimiz gibi SATSO bu kentin en büyük ailesidir. Dayanışma ruhu, paylaşmanın gücünü bayramlarla değil her zaman yaşamayı diliyorum. Millet olarak gücümüzü aldığımız manevi düsturlarımızı kaybetmeden nice huzur dolu bayramları birlikte yaşayacağımız inancındayım. Bizler inanıyoruz ki yaptığımız hizmetlerle daha da güçlenecek ve bu birlikteliğimizden besleneceğiz. Bu itibarla başta üyelerimiz olmak üzere hemşehrilerimize iyi bayramlar diliyorum." diye konuştu.

Kösemusul, 15 Eylül'de gerçekleştirilecek SATSO 100. Yıl Ödül Töreni hazırlıkları hakkında da bilgi vererek, şöyle konuştu:

"2017 yılı SATSO için hizmette 1 asır gururunu yaşadığımız bir dönem. 100. yılımızda Sakarya'nın yıldızlarını ödüllendireceğimiz özel programımız için heyecanlıyız. Üyelerimize ve Sakaryalılara layık bir program için çalışmalarımız devam ediyor. 15 Eylül saat 18.00'de tüm Sakaryalıları 100. yılımızı kutlama törenimize şimdiden davet ediyorum. Hizmette 100 yılın gururunu Adapazarı Atatürk Spor Salonu'nda hep birlikte yaşayalım."

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title