MAHMUT KÖSEMUSUL HABERLERİ

Mahmut Kösemusul haber, Mahmut Kösemusul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Kösemusul

Mahmut Kösemusul

Doğum Yeri Sakarya / Türkiye

Mahmut Kösemusul Kimdir ?

8 Aralık 1968 yılında Sakarya'nın Sakarya mahallesinde dünyaya geldi. Beş kardeşli bir ailede erken yaşta iş hayatına atıldı. Ortaöğretim mezunu. 300-320 kişiyi istihdam eden ve çok sayıda ülkeye ihracat yapabilen tekstil, gıda ve süs bitkiciliği inşaat üzerine grubun şirketler finans koordinatörü ve Yönetim Kurulu Üyesi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mahmut Kösemusul - 06.04.2018
Satso Başkanlığına Akgün Altuğ Seçildi
SATSO Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ve mevcut başkan Mahmut Kösemusul ile Akgün Altuğ'un adaylığını koyduğu seçimlerde 86 meclis üyesinin 50'sinin oyunu alan Altuğ, başkan seçildi.
Mahmut Kösemusul - 10.03.2018
Satso 2 Nisan'da Seçime Gidiyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2 Nisan Pazartesi günü seçime gideceğini sosyal medya hesabından duyuran SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, seçime katılacak tüm oda üyelerine başarılar diledi.
Mahmut Kösemusul - 01.03.2018
Şubat Ayı İhracat Rakamları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, şubat ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 9,75'lik artışla 453 milyon 824 bin dolarlık ihracat gerçekleştirildiğini bildirdi.
Mahmut Kösemusul - 01.03.2018
Alimex'ten Yerli Kaynak Kullanımı Çağrısı
SATSO İLE İŞBİRLİĞİ Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile görüştüklerini bildiren Emre Salihoğlu, Oda Başkanı Mahmut Kösemusul ile 'milli satınalma ve ortak satın alma' üzerine bir toplantı yaptıklarını ifade etti.
Mahmut Kösemusul - 22.02.2018
Üniversite Öğrencilerinden Satso'ya Ziyaret
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Teknoloji Fakültesi Elektromobil Öğrenci Topluluğu Başkanı Sedat Ünlü ve üyeler, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u ziyaret etti.
Mahmut Kösemusul - 20.02.2018
Saü Afrokarya Öğrenci Topluluğundan Satso'ya Ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Güney Afrika, Gana ve Mozambik'li üniversite öğrencilerinden oluşan Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Afrokarya Öğrenci Topluluğu ile bir araya geldi.
Mahmut Kösemusul - 01.02.2018
Ocak Ayı İhracat Rakamları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya'da, ocak ayında, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 4,18'lik artışla 472 milyon 339 bin dolarlık ihracat gerçekleştirildiğini bildirdi.
Mahmut Kösemusul - 03.01.2018
Sakarya'dan İhracat 5 Milyar Doları Aştı
Açıklamada görüşlerine yer verilen SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya'nın 2017 yılında ihracatta büyük bir ivme yakaladığını bildirdi.
Mahmut Kösemusul - 11.12.2017
İTO Başkanı Çağlar'ın Vefatı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar'ın vefatı nedeniyle taziye mesajı yayımladı.
Mahmut Kösemusul - 01.12.2017
Kasım Ayı İhracat Rakamları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya'nın kasım ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 21,2'lik artış göstererek, 451 milyon 672 bin dolarlık ihracat gerçekleştirdiğini bildirdi.
Mahmut Kösemusul - 27.11.2017
Sanayi İçin Ortak Hareket
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Mahmut Kösemusul ile bir araya geldi.
Mahmut Kösemusul - 25.11.2017
Siyasi Liderlik ve Erdoğan" Konferansı
Programa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Eski Milletvekili Recep Yıldırım, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kanaat önderleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Mahmut Kösemusul - 24.11.2017
Sakarya'dan Kısa Kısa
Sakarya TSO Başkanı Kösemusul'un mesajı Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mahmut Kösemusul Haberleri | Mahmut Kösemusul Kimdir - Haberler - Mahmut Kösemusul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Kösemusul kimdir, hayatı ve biyografisi. Satso Başkanlığına Akgün Altuğ Seçildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.7.2021 08:53:25. #1.16#

title