Haberler

Uşak'ta Hüseyin Kağıt Konseri büyük ilgi gördü

Güncelleme:

Uşak Belediyesi tarafından düzenlenen Gurbetçi Festivali'nin ikinci gününde Hüseyin Kağıt konseri büyük ilgi gördü. Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, konuşmasında Uşak'ın kültür ve sanat etkinliklerinin sürekli devam edeceğini belirtti.

Uşak'ta Hüseyin Kağıt Konseri büyük ilgi gördü

UŞAK - Uşak Belediyesinin Yeşil Karaağaç Mesire Alanı'nda düzenlemiş olduğu Gurbetçi Festivali'nin ikinci günü Hüseyin Kağıt konseriyle devam etti.

Uşak Belediyesinin Yeşil Karaağaç Mesire Alanı'nda düzenlemiş olduğu Gurbetçi Festivali'nin ikinci gününde sevilen sanatçı Hüseyin Kağıt sahne aldı. Konserinin ardında konuşma yapan Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın kültür ve sanat etkinliklerinin hiçbir zaman bitmeyeceğini belirten Çakın "Uşağımızı seviyoruz, Uşağımızı sevdiğimiz gibi Uşaklı ve yurt dışında yaşayan hemşerilerimizi çok seviyoruz. Onların bu yaz döneminde Uşak'ta geçirdikleri zamanı daha keyifli hale getirmek ve Uşaklı hemşerilerimizle daha fazla, özellikle gençlerimizin ve çocuklarımızın kaynaşması için bu festivali gerçekleştiriyoruz Uşak'ta kültür ve sanat etkinlikleri hiçbir zaman bitmeyecek her zaman daha güzelini daha iyisini yapmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz" dedi. Konuşmanın ardında Başkan Çakın sanatçıya hediyelerini taktim etti. Konser oyun havalarıyla devam etti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Kültür Sanat

Uşak Belediyesi Hüseyin Kağıt Mehmet Çakın Uşak Kültür Sanat Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Bakmadan Geçme

Bugün BORSA açık mı? 20 Haziran Perşembe BORSA kapalı mı, açık mı? Borsa İstanbul kaçta açılıyor? Bugün PTT açık mı? 20 Haziran Perşembe PTT kapalı mı, açık mı? Bugün sağlık ocakları açık mı? 20 Haziran Perşembe sağlık ocakları kapalı mı, açık mı? Bugün resmi tatil mi? 20 Haziran Perşembe resmi tatil mi, değil mi? Bugün devlet daireleri ve kamu kurumları açık mı? EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
'Cumhur İttifakı'ndan ayrılacaksa Türkiye İttifakı'na gelebilir' diyen Özel'in saydığı konular Bahçeli'yi kızdıracak

"Cumhur İttifakı'ndan ayrılacaksa Türkiye İttifakı'na gelebilir" diyen Özel'in saydığı konular Bahçeli'yi kızdıracak

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title