Haberler

TRT'de yayınlanacak Karaağaç dizisinin çekimleri Soğanlı Vadisi'nde yapılacak

Son Güncelleme:
Abone Ol

TRT'de yayınlanacak Karaağaç dizisinin çekimleri, Kayseri'nin Yeşilhisar ilçesindeki turizm merkezi Soğanlı Vadisi'nde de yapılacak. Dizi, 1970'li yıllarda geçen bir hikayeye sahip olacak ve başrolünde oyuncu Olgun Şimşek yer alacak. Vali Gökmen Çiçek, bu tür yapımların bölgenin turizm potansiyelini artırdığını belirtti.

TRT'de yayınlanacak Karaağaç dizisinin çekimleri, Kayseri'nin Yeşilhisar ilçesindeki turizm merkezi Soğanlı Vadisi'nde de yapılacak.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, hikayesi 1970'li yıllarda geçen ve başrolünde oyuncu Olgun Şimşek'in yer alacağı Karaağaç dizisi, kent merkezinde, Yeşilhisar ilçesinde ve Soğanlı Vadisi'nde çekilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vali Gökmen Çiçek, bu tür yapımların bölgenin sahip olduğu görsel güzelliklere ek olarak mevcut turizm potansiyelinin işlerlik kazanması yönünden de büyük önem taşıdığını belirterek, bu yapımın, TRT gibi bir kuruluşta yayınlanacağı için de son derece mutlu olduğunu ifade etti.

Karaağaç dizisinin çekimlerine yıl sonunda başlanacak ve yeni yılda TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

Kaynak: AA / Kültür Sanat

Olgun Şimşek Yeşilhisar Kayseri Televizyon Dizi Sinema Kültür Sanat Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title