Haberler

"Güz Söyleşileri" başlıyor

Güncelleme:

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Ekim, Kasım ve Aralık aylarında düzenleyeceği "Güz Söyleşileri"nin ilk konuğu sevilen şair Ali Lidar olacak.


Düzenlediği edebiyat ve mizah festivalleri ile ülkenin önde gelen şair ve yazarlarını İzmirliler ile buluşturan İzmir Büyükşehir Belediyesi, şimdi de "Güz Söyleşileri" etkinliği düzenliyor.

Şair Haydar Ergülen'in moderatörlüğünde İzmirliler, Ekim, Kasım ve Aralık ayında şair Ali Lidar, hekim ve aynı zamanda oyuncu olan Ercan Kesal ve Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Özgür Mumcu ile edebiyat, sanat, hayat ve felsefe üzerine sohbet etme imkanı bulacak.

Güz Söyleşileri'nin ilki 29 Ekim'de saat 15.00'da Kültürpark'taki İzmir Sanat Merkezi'nde gerçekleşecek. "Alengirli Şiirler", "Z Raporu", "Yolun Başı", "Tesirsiz Parçalar" adlı kitaplarının yazarı, şair Ali Lidar, etkinliğin ilk konuğu olacak. Aynı zamanda felsefe öğretmenliği de yapan Ali Lidar, "sözcükleri dizelerden fırlayıp sokaklara taşan şair" olarak tanınıyor.

Kaynak: Bültenler / Kültür Sanat

Cumhuriyet Gazetesi Haydar Ergülen Ercan Kesal Kültür Sanat Haberler

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Bayılan simitçi 'Bir şeyi yok' sözüne kızdı! Çatıya çıkarak intihara kalkıştı

Bayılan simitçi "Bir şeyi yok" sözüne kızdı! Çatıya çıkarak intihara kalkıştı

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title