###PAGE_TITLE###
Haberi Paylaş

Bu Haftada Vizyona Giren Filmler

Bültenler - Kültür Sanat
 - Güncelleme:
Bu Haftada Vizyona Giren Filmler

Sinemaseverlerle bu hafta, vizyona 3 yeni yabancı film romantik komedi, korku – gerilim ve biyografi yer aldığı filmler buluşacak.

Seth Gordon yönettiği ve Jennifer Aniston, Jason Bateman, Colin Farrell, Jamie Foxx ile Kevin Spacey'ın oynadığı ''Patrondan Kurtulma Sanatı'' filmi, komedi sahneleriyle sinemaseverlerle buluşacak.

Filmin konusu şöyle:

"Eğer patronunuz psikopatsa, ya da erkek avcısıysa ya da tam anlamıyla ahlaksızsa ne yapabilirsiniz... Üç kahramanımız, fazladan birkaç kadehin verdiği güçle ve biraz da tez canlı eski bir mahkumun tavsiyesiyle, dünyayı patronlarından kurtulabilmek için dolambaçlı ama hataya yer bırakmayan bir plan yaparlar.''

Bu hafta üç film daha vizyona giriyor!

Jo Baier'ın yönettiği ve Julien Boisselier, Joachim Krol, Andreas Schmidt, Roger Casamajor'nın oynadığı ''Kral Henry / Henry of Navarre '' filmi, Romantik, Savaş, Tarih sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Filmin konusu şöyle

Fransa'nın Protestan kralı Henry of Navarre'ın yükselişini ve Kral IV. Henry olmasının öyküsünün anlatıldığı film, epik ve tarihi bir destan olarak kabul ediliyor.

16. yüzyıl Fransası'nı arka planına alan filmde Katoliklerin, yükselişe geçen Protestanlara karşı düzenlediği suikastlar, din savaşları ve taht entrikaları beyazperdeye taşınıyor.

Saklı Ruh XpanD 3D / Hidden XpanD 3D Korku filmi sinema severleri bekliyor

Antoine Thomas yönettiği Sean Clement, Simonetta Solder, Jordan Hayes

oynadığı '' Saklı Ruh XpanD 3D" filmi, korku – gerilim sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yeni ve taze bir teknolojik anlatım olanağı sunan 3D'ye kötü bir filmi iyi bir filme dönüştürebilecek sihirli bir değnek gibi sarılan "gişeci" zihniyetin en fazla kendini açık ettiği tür, son zamanlarda da kendini sıkça gösterdiği gibi "korku-gerilim" türü herhalde. Haftanın tek korkusu olan ve İtalya'nın ilk 3D filmi olarak lanse edilen Saklı Ruh (Hidden 3D) da bunlardan biri. Yönetmen Antoine Thomas'ın ilk uzun metrajı olan 8 milyon dolar bütçeli film İtalya-Kanada ortak yapımı. Başta oyunculuklar olmak üzere, görsel efektler, senaryo ve yönetmenlik yönünden bolca kötü eleştiriye maruz kalan Saklı Ruh, türün sevenlerini bile 80 dakikada kendinden soğutacak cinsten... Büyük usta Dario Argento'nun filmlerinden tanıdığımız Coralina Cataldi-Tassoni'nin filmin senaryosunda parmağının olduğunu fakat daha sonra yapımcıların senaryoyu değiştirmesinden sonra Tassoni'nin projeden ayrıldığını da ekleyelim.

Filmin konusu:

Genç Brian Karter'a annesinden, bir zamanlar rehabilitasyon merkezi olarak kullanılan fakat şimdi terk edilmiş bir bina miras kalır. Brian bir grup arkadaşını da yanına alarak gizemlerle dolu bu sığınağı görmeye gider.

Gençler terk edilmiş binayı gezerlerken, bodrumdan başka bir yöne doğru açılan gizli bir geçit keşfederler. Karşılaştıkları gerçek ise oldukça şaşırtıcıdır; Brian'ın annesi insanların bağımlılıklardan kurtaracak bir alet geliştirmiştir. Fakat bu garip cihazın 'tedavi' sonuçları, insan eti yiyen zombi çocuklar yaratmıştır. Şimdi Brian ve arkadaşları bu mutant çocuklara yem olmadan kaçmak zorundadırlar. Merak her zaman iyi değildir...

Bültenler / Kültür Sanat

Kültür Sanat Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title