KULELİ ASKERİ LİSESİ HABERLERİ

Kuleli Askeri Lisesi Haberleri

Kuleli Askeri Lisesi haber, Kuleli Askeri Lisesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kuleli Askeri Lisesi - Bugün
Sahte sağlık raporlarıyla "askeri öğrenci olamaz" raporu verdikleri iddia edilen hekimlerin FETÖ davası
Gerçeğe aykırı sağlık kurulu raporu düzenleyerek Kuleli Askeri Lisesi öğrencilerinin harp okullarına geçişlerine engel oldukları iddiasıyla 11 askeri hekim ve FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in, "Terör örgütü kurmak ve yönetmek", "FETÖ üyeliği" ve "resmi belgede sahtecilik" gibi suçlardan...
Kuleli Askeri Lisesi - Bugün
Sahte sağlık raporlarıyla "askeri öğrenci olamaz" raporu verdikleri iddia edilen hekimlerin FETÖ davası
Gerçeğe aykırı sağlık kurulu raporu düzenleyerek Kuleli Askeri Lisesi öğrencilerinin harp okullarına geçişlerine engel oldukları iddiasıyla 11 askeri hekim ve FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in, "Terör örgütü kurmak ve yönetmek", "FETÖ üyeliği" ve "resmi belgede sahtecilik" gibi...
Kuleli Askeri Lisesi - Bugün
Son dakika haberi... GÜNDEM / 24 Şubat 2021
(İstanbul/13.30) 2- Gerçeğe aykırı teşhis, tanı ve muayene bilgileri içerir sağlık kurulu raporu düzenleyerek Kuleli Askeri Lisesi öğrencilerinin harp okullarına geçişlerine engel oldukları iddia edilen FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ile tutuklu 11 askeri tabip hakkında açılan davanın ilk duruşması, İstanbul 32.
Kuleli Askeri Lisesi - Dün
GÜNDEM ÖZETİ / 24 Şubat 2021
(İstanbul/13.30) 2- Gerçeğe aykırı teşhis, tanı ve muayene bilgileri içerir sağlık kurulu raporu düzenleyerek Kuleli Askeri Lisesi öğrencilerinin harp okullarına geçişlerine engel oldukları iddia edilen FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ile tutuklu 11 askeri tabip hakkında açılan davanın ilk duruşması, İstanbul 32.
Kuleli Askeri Lisesi - Dün
"Yeşilçam'ın unutulmazlarından: Orçun Sonat"
Sonat, Kuleli Askeri Lisesi'ni bitirerek, 1961'de subay oldu.
Kuleli Askeri Lisesi - 05.01.2021
Eski korgeneral İyidil ve 2 eski generalin yargılanmasına devam edildi
Hakkındaki beraat hükmünün Yargıtay tarafından bozularak "Anayasal düzeni ihlal suçuna yardım"dan cezalandırılmasının talep edildiğini hatırlatan Barutcu, üzerine atılı olan suçları işlemediğini savundu. Darbecilerin sözde atama listesinde terfi ettirilmediğini ifade eden Barutcu, 16 Temmuz sabah saatlerinde kendisine bağlı olan Kuleli Askeri Lisesi'ndeki darbecilerin teslim alınması için gerekli irtibatı sağladığını ileri sürdü.
Kuleli Askeri Lisesi - 23.11.2020
Sahte sağlık raporlarıyla "Askeri öğrenci olamaz" raporu veren FETÖ'cü tabiplere dava
Gerçeğe aykırı teşhis, tanı ve muayene bilgileri içerir sağlık kurulu raporu düzenleyerek Kuleli Askeri Lisesi öğrencilerinin harp okullarına geçişlerine engel oldukları iddia edilen FETÖ mensubu askeri tabiplere yönelik soruşturma tamamlanarak, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ile 11 tutuklu...
Kuleli Askeri Lisesi - 23.11.2020
FETÖ'NÜN ASKERİ LİSE ÖĞRENCİLERİNE SAHTE RAPOR DÜZENLEME DAVASI
ARALARINDA elebaşı Fetullah Gülen'in de bulunduğu Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi oldukları ileri sürülen 11 askeri tabip hakkında sahte sağlık kurulu raporları düzenleyerek Kuleli Askeri Lisesi'nde eğitim gören 33 öğrencinin harp okullarına geçişine...
Kuleli Askeri Lisesi - 02.08.2020
Haftanın tarihine bakış
2016- FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında adı kalkışma ihanetine karışan 171 yıllık Kuleli Askeri Lisesi, yeniden yapılanma çalışmaları kapsamında kapatıldı.
Kuleli Askeri Lisesi - 16.07.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 1
200 DRONE İLE 15 TEMMUZ TEMALI IŞIK GÖSTERİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİSemih ÇALIŞKAN-Güven USTA-Ali AKSOYER-Mertcan ÖZTÜRK-Kubilay ÖZEV/İSTANBUL, - 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında İletişim Başkanlığı tarafından Kuleli Askeri Lisesi yerleşkesinin duvarlarında video...
Kuleli Askeri Lisesi - 15.07.2020
200 DRONE İLE 15 TEMMUZ TEMALI IŞIK GÖSTERİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında İletişim Başkanlığı tarafından Kuleli Askeri Lisesi yerleşkesinin duvarlarında video haritalama teknolojisiyle görsel sunum yapılırken, ardından 200 drone ile 15 Temmuz temalı ışık gösterisi gerçekleştirildi.
Kuleli Askeri Lisesi - 15.07.2020
ABONELERİMİZİN DİKKATİNE: CANLI YAYIN DUYURUSU
İstanbul DHAKuleli Askeri Lisesi ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki 15 Temmuz gösterisi başladı.
Kuleli Askeri Lisesi - 14.07.2020
Askeri alanda düzenlemeler içeren kanun teklifi Genel Kurulda
Kuleli Askeri Lisesi'ni tarihte boşaltanın sadece İngiliz askeri olduğunu hatırlatan Erel, "Kuleli'yi ikinci kez kapatan kim oldu? Milli tarihe saygısı olan hiçbir iktidar bunu yapamaz.
Kuleli Askeri Lisesi - 14.07.2020
İstanbul'da yarın bu yollara dikkat
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünce, 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü kapsamında Kuleli Askeri Lisesi Yerleşkesinde yapılacak etkinlik ile ilgili olarak 15 Temmuz Çarşamba günü saat 19.
Kuleli Askeri Lisesi - 14.07.2020
İstanbul'da 15 Temmuz etkinliklerine trafik düzenlemesi
Kuleli Askeri Lisesi Yerleşkesi'nde yarın yapılacak 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri dolayısıyla saat 19.00'dan itibaren bazı yollar trafiğe kapatılacak.
Kuleli Askeri Lisesi - 14.07.2020
Son dakika haber... FETÖ'nün darbe girişiminin "sır kutusu": Adil Öksüz
Darbe girişiminden önce örgütün Kuleli Askeri Lisesi yapılanmasına ilişkin yürütülen soruşturma çerçevesinde, örgüte mensup olan ve etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanmak için alınan itirafçı ifadeleri doğrultusunda, firari Öksüz'ün kod adının "Namık" olduğunun belirlendiği kaydedildi.
Kuleli Askeri Lisesi - 17.06.2020
FETÖ'nün "Kuleli yapılanması" mahrem imamın itiraflarına yansıdı
Konya'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içindeki yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınarak etkin pişmanlık hükümlerinden faydalanan itirafçı "mahrem imam", Kuleli Askeri Lisesindeki örgütün mahrem yapılanmasını itiraflarıyla ortaya çıkardı.
Kuleli Askeri Lisesi - 06.05.2020
FETÖ'NÜN KULELİ YAPILANMASI: GÜLEN VE 19 DOKTOR HAKKINDA FEZLEKE HAZIRLANDI.
İSTANBUL Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, sahte rapor düzenleyerek FETÖ/PDY mensubu olmayan öğrencilerin Kuleli Askeri Lisesi ile ilişkisinin kesilmesine neden olan doktorlar hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.
Kuleli Askeri Lisesi - 06.05.2020
"Askeri öğrenci olamaz" raporu veren FETÖ şüphelisi tabipler hakkında fezleke
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi oldukları ileri sürülen yarbay ve albay rütbesindeki bir kısmı emekli bazı askeri tabiplerin, gerçeğe aykırı sağlık kurulu raporu düzenleyerek Kuleli Askeri Lisesi'nde eğitim gören 33 öğrencinin harp okuluna geçişine...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kuleli Askeri Lisesi Haberleri | Kuleli Askeri Lisesi Haber - Haberler - Kuleli Askeri Lisesi haberleri, son dakika kuleli askeri lisesi haber ve gelişmeleri burada. Sahte sağlık raporlarıyla askeri öğrenci olamaz raporu verdikleri iddia edilen hekimlerin FETÖ davası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.2.2021 21:22:16. #1.16#
title