Kugiad Başkanlığı'na Fahri Alem Günaydın Seçildi

Kugiad Başkanlığı'na Fahri Alem Günaydın Seçildi

Aydın'ın Kuşadası İlçesinde En Aktif Sivil Toplum Örgütleri Arasında Yer Alan Kuşadası Genç İşadamları Derneği'nin (Kugiad) Yeni Başkanı, Adaland Aquapark'ın Ortaklarından Fahri Alem Günaydın Oldu.

Kugiad Başkanlığı'na Fahri Alem Günaydın Seçildi

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde en aktif sivil toplum örgütleri arasında yer alan Kuşadası Genç İşadamları Derneği'nin (KUGİAD) yeni başkanı, Adaland Aquapark'ın ortaklarından Fahri Alem Günaydın oldu.

KUGİAD'in Derici Otel'de gerçekleştirilen olağan genel kurulu, nöbet değişimi havasında geçti. Kuşadalı genç işadamlarının büyük ilgi gösterdiği genel kurulda, 2 yıldır başkanlığı yürüten Ali Can Turan kendi isteğiyle aday olmadı. Çok başarılı bir dönemi geride bıraktıklarını belirten Turan, mutlu bir şekilde bayrağı yeni seçilecek başkana devrettiğini ve bundan da gurur duyduğunu söyledi.

Genel kurula konuk olarak katılan Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Genel Sekreteri ve Ege-Akdeniz Genç İşadamları Federasyonu Başkanı Efkan Ceylan da yaptığı konuşmada, KUGİAD'in son dönemlerde örnek çalışmalara imza attığını belirterek, yöneticilere teşekkür etti. Daha sonra KUGİAD Kurucu Başkanı Bayram Yılmaz, başarılı çalışmalarından dolayı görev süresi biten KUGİAD Başkanı Ali Can Turan'a teşekkür plaketi verdi.

Tek liste halinde gidilen seçimlerde Adaland Aquapark'ın ortaklarından Fahri Alem Günaydın, tüm üyelerin oylarını alarak başkan seçildi. Günaydın başkanlığındaki yönetim kurulunda ise Faik Alp, Atilla Yurtsever, Ferda Balaban ve Yusuf Yazıcı yer aldı.

Günaydın, seçimlerin ardından tek liste halinde gidilen seçimlerde bir nöbet değişimi yaşandığını belirterek, aldıkları bayrağı daha da yükseğe çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.

(ZH-CC-CC-Y)