Küçük Kulüp'te İkinci Sarıgedik Dönemi

Küçük Kulüp'te İkinci Sarıgedik Dönemi

Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, derneğin olağan seçimli Genel Kurulu'nda tekrar başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

Küçük Kulüp'te İkinci Sarıgedik Dönemi
10.02.2015 16:17 | Son Güncelleme: 10.02.2015 16:17

İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu'nun Divan Başkanlığını yaptığı kongrede Sarıgedik, tüzük değişikliği yaparak 7 kişilik Yönetim Kurulu listesini 9 kişiye çıkardı. Böylece bir önceki dönem Yönetim Kurulu listesindeki tüm isimleri koruyan Emre Sarıgedik, Yönetim Kurulu'na 2 yeni isim kazandırdı. Av. İlker Genç ve işadamı Mustafa Nafiz Delen, Yönetim Kurulu'nda ilk defa görev alacak üyeler oldu.

Kongre sonrası açıklama yapan Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, "Küçük Kulüp, adının küçük olmasına rağmen gücünün çok büyük olduğu Türkiyemiz'in en önemli ve güçlü kulüplerinden biridir. Göreve geldiğimiz 2013 yılından itibaren hızla büyüyen Küçük Kulüp, 72 yıllık tarihinin de gücüyle bu gün geldiği noktada İzmir'in en önemli lobisine sahip tenis kulübü olmasının yanı sıra, üst düzey üyeleriyle Türkiye'nin önde gelen Sivil Toplum Kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Gerek şahsımı gerekse Yönetim Kurulu'nda görev yapan arkadaşlarımızı yürekten destekleyen başta Divan Kurulu Başkanımız Sn. Kemal Çolakoğlu'na, tüm eski başkanlarımıza, kulübümüzde emeği olan geçmiş dönem Yönetim Kurullarımıza ve tüm değerli üyelerimize şükranlarımı sunuyorum. Aramıza yeni katılan ve geçmiş dönemde birlikte çalıştığımız tüm Yönetim Kurulu üyelerimize yeni dönemde ki çalışmalarında başarılar diliyorum" diye konuştu.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title