Koronavirüs testi pozitif çıkan mahkum, kaldırıldığı hastanenin tuvalet penceresinden firar etti - Haberler
Haberi Paylaş

Koronavirüs testi pozitif çıkan mahkum, kaldırıldığı hastanenin tuvalet penceresinden firar etti

Haberler.com / Erdem Aksoy - Haberler | Güncel
Koronavirüs testi pozitif çıkan mahkum, kaldırıldığı hastanenin tuvalet penceresinden firar etti

Konya E Tipi Kapalı Cezaevi'nde tutuklu bulunan 23 yaşındaki bir mahkum, koronavirüs şüphesiyle kaldırıldığı Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin mahkum koğuşundan firar etti. Tuvalet penceresinin metal muhafazasını söküp firar eden mahkumun yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Hırsızlık suçlarından 11 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan ve Konya E Tipi Kapalı Kapalı Cezaevinde tutuklu bulunan Veysel A. (23) rahatsızlanması üzerine, koronavirüs şüphesiyle Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

TUVALET PENCERESİNDEN FİRAR ETTİ

Burada yapılan testi pozitif çıkan Veysel A., hastanenin mahkûm koğuşunda tedavi altına alındı. Veysel A., dün akşam saat 20:00 sıralarında tuvalet penceresinin metal muhafazasını söküp, hastaneden firar etti.

YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Veysel A.'nın yerinde olmadığını gören sağlık çalışanları, emniyet güçlerine haber verdi. Bölgede yapılan aramaların ardında Veysel A.'nın izine rastlanmadı. Sözcü'den Müslüm Evci'nin haberine göre güvenlik güçlerinin firari Veysel A.'nın yakalanması için yürüttüğü çalışma sürüyor.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (3)
Nartin Mortinoğlu :Herkes dışarıda bir eksik bir fazla. Adamlar memleketi yuttu.
Manuel Pablo:Orada görevli olan asker ve infaz koruma memuru arkadaşlarıma Allah yardım etsin.İnşallah tez zamanda bulunur..
PALA BABA :nereye kadar kaçıp saklanabileceksin ki? şimdi cezan da artacak. aslında bunları düşünebiliyor olsaydı o suçu işlemezdi.
500
title