Konyaaltı Belediyesi Başpehlivanı Osman Aynur, Altın Kemer Kazandı

Konyaaltı Belediyesi Başpehlivanı Osman Aynur, Kırkpınar Güreşleri'nden Sonra İzmir Selçuk Belediyesi'nin Düzenlediği Efes Yağlı Güreşleri'nde Altın Kemer Kazandı.

Konyaaltı Belediyesi Başpehlivanı Osman Aynur, Altın Kemer Kazandı

Konyaaltı Belediyesi Başpehlivanı Osman Aynur, Kırkpınar Güreşleri'nden sonra İzmir Selçuk Belediyesi'nin düzenlediği Efes Yağlı Güreşleri'nde Altın Kemer kazandı.

20 başpehlivanın güreştiği Efes Yağlı Güreşleri'nde, yarı finalde Mehmet Yılmaz, finalde Ahmet Taşçı'yı yenen Konyaaltı Belediyesi Başpehlivanı Osman Aynur, Altın Kemeri ikinci defa Antalyalılar'a armağan etti. Kaş Üzümlü Festivali'ne de katılan başpehlivan Aynur, Kırkpınar Güreşleri'nde rakibi Recep Kara'yı yarı finalde, Fatih Atlı'yı finalde yenerek altın madalya kazandı.

Katıldığı güreşlerde, Konyaaltı Belediyesini temsil etmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Başpehlivan Osman Aynur, "Konyaaltı Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Böcek'in, destekleriyle bugüne kadar pek çok ödül kazandım. Bana vermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı kendisine çok teşekkür ederim" dedi.

Başpehlivan Osman Aynur'un başarısından gurur duyduğunu ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek de, "Başpehlivan Osman Aynur katıldığı güreşlerde, gösterdiği başarılarla Antalyalılar'a ve bizleri büyük sevinç yaşatmakta. Antalyalılar ve güreş severler adına kendisini bu başarısından dolayı kutluyorum" diye konuştu.

(AT-EYB-MEF-S)