Konuşan Hayvanlar Filmi - Haberler
Haberi Paylaş

Konuşan Hayvanlar Filmi

InterSinema.com - Haberler | Sinema
Konuşan Hayvanlar Filmi

Konuşan Hayvanlar filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Konuşan Hayvanlar filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Can 9 yaşında hayvanları çok seven bir çocuktur. Can’ın ailesi hayvan koruma parkında çalışır. Bu yüzden annesi, babası ve babaannesiyle birlikte parkın müştemilatında yaşar. Can’ın diğer çocuklardan farkı parktaki bütün hayvanları duyabilmek ve onlarla konuşabilmektir. Bir gün parkın sahibi Şaheste Hanım, parkın arazisini satıp yerine rezidans yapmaya karar verir. Ama Şaheste’nin babası, orada hayvanların bakımı yapıldığı için parkın satılmasına müsaade etmez. Bu yüzden Şaheste, parktaki hayvanların kaçırılıp parkın kapanması için gizlice mafyayla anlaşır. Ancak Can’ın doğup büyüdüğü parktan ayrılmaya hiç niyeti yoktur. Hayvan dostlarını kötü adamların elinden kurtarmak için büyük bir maceraya atılacaktır.

Mustafa Kotan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu 'Konuşan Hayvanlar' film inin oyuncu kadrosunda Ebru Akel, Emir Özyakışır, Ferit Aktuğ, Ayça Erturan, Hülya Duyar, Rıza Sönmez, Aslı Samat, Eray Demirkol gibi isimler yer alıyor.

Yönetmen : Mustafa Kotan

Senaryo: Ayşe Balıbey Tanıl, Ümit Açıkdilli

Oyuncular: Ebru Akel, Emir Özyakışır, Ferit Aktuğ, Ayça Erturan, Hülya Duyar, Rıza Sönmez, Aslı Samat, Eray Demirkol, Barış Çelikkol, Orhan Eşkin

Filmin Türü: Aile

Orijinal Adı: Konuşan Hayvanlar

Yapımcı Firma: Hann Medya

Yapım Yılı: 2019

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 86 dk.

Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım

Vizyon Tarihi: 09.08.2019

Konuşan Hayvanlar Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

InterSinema.com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500