Kod Adı: K.O.Z Filminde Erdoğan'la İlgili Hata Dikkatlerden Kaçmadı

Kod Adı: K.O.Z Filminde Erdoğan'la İlgili Hata Dikkatlerden Kaçmadı

Geçtiğimiz hafta vizyona giren 'Kod Adı: K.O.Z' filiminde Erdoğan'ı canlandıran oyuncunun yüzüğü sol eline takması, filmi izleyenlerin dikkatinden kaçmadı.

20.02.2015 10:26 | Son Güncelleme: 20.02.2015 10:30

Gezi Parkı eylemleri ve 17-25 Aralık operasyonlarını konu alan "Kod Adı: K.O.Z" geçtiğimiz hafta vizyona girmişti. Filmde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı canlandıran Cem Kurtoğlu'nun evlilik yüzüğünü sol parmağına takması dikkatlerden kaçmadı. Erdoğan'ı yakından takip eden isimler filmdeki bu hatayı hemen fark etti.

haberler.com/haber/183/kod-adi-k-o-z-filminde-erdogan-la-ilgili-hata-6987183_6375_m.jpg" target="_blank" width=""/>

13 ŞUBAT'TA VİZYONA GİRDİ

Yapımcılığını Parantez Yapım-Uğur Yalçınkaya'nın üstlendiği Kod Adı K.O.Z. filmi AK Parti'nin sinema alanındaki ilk adımlarından. 13 Şubat'ta 850 salonda birden gösterime giren film, devlet içinde devlet kurmak isteyenlerin ve arkalarındaki güç odaklarının deşifre edildiği bir hikayeyi anlatıyor.

haberler.com/haber/183/kod-adi-k-o-z-filminde-erdogan-la-ilgili-hata-6987183_6793_m.jpg" target="_blank" width=""/>

FİLM ÜCRETSİZ GÖSTERİLMEYE BAŞLANDI

Filmin yönetmeni Celal Çimen tarafından hedeflediklerinin 'Recep İvedik'in rekorunu kırmak' olduğu söylenmişti. Filme ilginin düşük olması ve gişede beklenen başarının yakalanamaması yüzünden ücretsiz olarak gösterilmeye başlandı.

"CUMHURBAŞKANIMIZIN YÜZÜĞÜNE DİKKAT KESİLDİM"

Filmdeki hatayı kaleme aldığı köşe yazısında vurgulayan ünlü spor yorumcusu Ertem Şener şu ifadelere yer verdi: "Tek bir eleştirim var KOD ADI K.O.Z. için; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yüzüğüne takıldım. Yüzüğüne de değil, Yüzük taktığı parmağına! Filmin röportaj sahnesinde Sayın Erdoğan'ın sol eline ve parlayan yüzüğüne dikkat kesildim. Sayın Erdoğan hiç bir zaman sol el parmağına yüzük takmaz. Yüzük sağda olmalıydı. Bu da nazarı olsun KOZ'un, Türkiye'nin tek sıkıntısı, Erdoğan'ın sağ yerine sol ele takılan yüzüğü olsun!"

Kaynak: Haberler.Com

title