Kerem Görsev Haberleri

Kerem Görsev haber, Kerem Görsev son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kerem Görsev - 24.10.2020
30. Akbank Caz Festivali'ne özel "Dün, Bugün, Yarın" albümü
Türk caz dünyasına da etkili, anlamlı ve kalıcı bir eser bırakmanın amaçlandığı albüm, Ali Perret, Aydın Esen, Ayşe Tütüncü, Baki Duyarlar, Barış Demirel - Barıştık Mı, Burak Bedikyan, Cem Tuncer, Çağıl Kaya, Çağrı Sertel, Deniz Taşar, Ediz Hafızoğlu, Elif Çağlar, İlhan Erşahin's İstanbul Sessions, İmer Demirer, Jülide Özçelik, Kağan Yıldız ve Sibel Köse, Kamil Özler, Kerem Görsev, Konstrukt, Lahza (Cenk Erdoğan & İkiz), MÖE (MadenÖktemErsönmez), Neşet Ruacan & Ozan Musluoğlu Quartet, Nilüfer Verdi, Oğuz Büyükberber, Okay Temiz, Önder Focan, Selen Gülün, Timuçin Şahin, Tuna Ötenel, TÖZ (Tamer Temel, Ercüment Orkut, Cem Aksel) gibi Türk Caz sahnesinin önemli isimlerinin ve gruplarının bestelerinden oluşuyor.
Kerem Görsev - 11.10.2020
Türkan Şoray Kültür Merkezi'nin 2 yaşı, Anjelika Akbar konseriyle kutlanacak
Muratpaşa Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, açıldığı günden bu yana Haldun Dormen'den Haluk Bilginer'e, Kerem Görsev'den Arzum Onan'a, tiyatro, müzik, resim ve heykel alanında birçok başarılı isme ev sahipliği yapan Türkan Şoray Kültür Merkezi'nin ikinci yaş gününde, 24 Ekim Cumartesi akşamı, Anjelika Akbar piyanosuyla bestelerini seslendirecek.
Kerem Görsev - 10.05.2020
"Festtogether Evde" sanatçıları bir araya getirdi
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında YouTube üzerinden canlı yayınlanan festivale Fazıl Say ve Kerem Görsev'in arasında bulunduğu çok sayıda sanatçı ve müzisyen katıldı.
Kerem Görsev - 24.04.2020
"Mimaroğlu" belgeselinin dünya prömiyeri online yapılacak
Filmde David Toop, Suzanne Ciani, İdil Biret, Evin İlyasoğlu, Joe ve Julie Mardin, Kerem Görsev gibi dünyaca ünlü isimler yer aldı.
Kerem Görsev - 11.02.2020
''Çellistanbul'' konserine ev sahipliği yapacak.
Saint Benoît Fransız Lisesi ve Siluet Salonu Saint Benoît Fransız Lisesi kurulduğu günden bu yana sanata önem vermiştir. Saint Benoît Lisesi Silüet Salonu Mercan Dede, Kerem Görsev, İdil Biret, Canan Anderson, Aşkın Arsunan, Jehan Barbur, FisFüz, Jef Giansily, Tuna Kiremitçi, Ayhan Sicimoğlu, Erkan Oğur İsmail Hakkı Demircioğlu, Borusan Quartet, Nubass gibi ses getiren konserlere, 15.
Kerem Görsev - 02.02.2020
İstanbul bu hafta birbirinden renkli etkinliklere sahne olacak
Türkiye'nin önde gelen caz piyanistlerinden Kerem Görsev; kontrbasta Volkan Hürsever, davulda Ferit Odman'dan oluşan trio projesi ve ağırlıklı olarak kendi bestelerinden oluşan bir repertuvarla sahne alarak dinamik performansı ve yüksek enerjisi ile müzikseverlere caz dolu bir deneyim yaşatmak için 5, 6 ve 7 Şubat'ta Zorlu PSM'de sevenleriyle bir araya gelecek.
Kerem Görsev - 02.01.2020
Saint Benoît Lisesi'nde İpek Dinç Quintet feat. Önder Focan konseri
İpek Dinç Quintet feat. Önder Focan Vokal: İpek Dinç Gitar: Önder Focan Piyano: Kaan Bıyıkoğlu Kontrabas: Baran Say Saksofon: Yahya Dai Davul: Burak Cihangirli Saint Benoît Fransız Lisesi ve Siluet Salonu Saint Benoît Fransız Lisesi kurulduğu günden bu yana sanata önem vermiştir. Saint Benoît Lisesi Silüet Salonu Mercan Dede, Kerem Görsev, İdil Biret, Canan Anderson, Aşkın Arsunan, Jehan Barbur, FisFüz, Jef Giansily, Tuna Kiremitçi, Ayhan Sicimoğlu, Erkan Oğur İsmail Hakkı Demircioğlu, Borusan Quartet, Nubass gibi ses getiren konserlere, 15.
Kerem Görsev - 11.11.2019
20. Uluslararası Antalya Piyano Festivali'ne doğru
Antalya Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, konserlerin Antalya Kültür Merkezinde düzenleneceği festivalde bu yıl Barbaros Büyükakkan, Selim Bölükbaşı, İdil Biret, Diego Valdivia, Kerem Görsev ve Evgeny Grinko gibi yerli ve yabancı sanatçılar yer alacak.
Kerem Görsev - 07.10.2019
Yarım asırdır tarihi piyanolara hayat veriyor
  ÜNLÜ İSİMLERİN PİYANOSUNU TAMİR VE AKORT ETTİ Piyanonun kendisi için bir yaşam tarzı olduğunu ifade eden Bardakçı, şöyle konuştu: "Fazıl Say'ın, İdil Biret'in piyanosunu akort etme şansım oldu. Fazıl Say her zaman performansı yüksek bir piyano kullanır. Bir ralli pilotu her arabayı kullanmaz. Çok süratli araç ister. Onların da konser piyanoları kendileri için çok hassastır. Her piyano ile konser vermezler. O yüzden uzun süre bakıma ihtiyacı olan piyanoyu sıfırı ile değiştirirler, çok fazla tamir ettirmezler. Kerem Görsev, Sinan Çetin, Mustafa Altıoklar, Metin Ülkü, Melih Kibar benim müşterilerim arasında.
Kerem Görsev - 07.10.2019
Yarım asırdır tarihi piyanolara hayat veriyor
ÜNLÜ İSİMLERİN PİYANOSUNU TAMİR VE AKORT ETTİ Piyanonun kendisi için bir yaşam tarzı olduğunu ifade eden Bardakçı, şöyle konuştu: "Fazıl Say'ın, İdil Biret'in piyanosunu akort etme şansım oldu. Fazıl Say her zaman performansı yüksek bir piyano kullanır. Bir ralli pilotu her arabayı kullanmaz. Çok süratli araç ister. Onların da konser piyanoları kendileri için çok hassastır. Her piyano ile konser vermezler. O yüzden uzun süre bakıma ihtiyacı olan piyanoyu sıfırı ile değiştirirler, çok fazla tamir ettirmezler. Kerem Görsev, Sinan Çetin, Mustafa Altıoklar, Metin Ülkü, Melih Kibar benim müşterilerim arasında.
Kerem Görsev - 29.09.2019
Kadıköy 3 ay boyunca festival havası yaşadı
KADIKÖY Belediyesi'nin düzenlediği, geniş yelpazedeki sanat etkinliklerinin ve farklı disiplinlerin bir araya gelmesiyle Kadıköy'e yeni bir soluk getiren KADFEST Uluslararası Kadıköy Festivali, dün gerçekleşen konserle son buldu. Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, vatandaşların katılımından dolayı çok memnun olduklarını dile getirerek, gelecek yıl festivalin yine dolu dolu geçeceğini söyledi.    "3 AY SÜREN FESTİVALİN SON GÜNÜ DÜN GERÇEKLEŞTİ" Kadıköy Belediyesi'nin Temmuz ayında başlattığı 'Yıldızlar Altında Sinema', Ağustos ayında 'Çizgi ve Sahaf Günleri' ile Eylül ayında ise 'Caz Günleri' adı altında düzenlediği 3 ay süren festivalin son günü dün gerçekleşti. Festivalin son gününe Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı da katıldı. TRT Hafif Müzik ve Caz Orkestrası ile Kerem Görsev'in nefis müzik ziyafetine yoğun ilgi oldu.
Kerem Görsev - 29.09.2019
Kadıköy, 3 ay boyunca festival havası yaşadı
Haber: İstanbul / DHA Kadıköy Belediyesi'nin düzenlediği, geniş yelpazedeki sanat etkinliklerinin ve farklı disiplinlerin bir araya gelmesiyle Kadıköy'e yeni bir soluk getiren KADFEST Uluslararası Kadıköy Festivali, dün gerçekleşen konserle son buldu. Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, vatandaşların katılımından dolayı çok memnun olduklarını dile getirerek, gelecek yıl festivalin yine dolu dolu geçeceğini söyledi.  "3 AY SÜREN FESTİVALİN SON GÜNÜ DÜN GERÇEKLEŞTİ" Kadıköy Belediyesi'nin Temmuz ayında başlattığı 'Yıldızlar Altında Sinema', Ağustos ayında 'Çizgi ve Sahaf Günleri' ile Eylül ayında ise 'Caz Günleri' adı altında düzenlediği 3 ay süren festivalin son günü dün gerçekleşti. Festivalin son gününe Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı da katıldı. TRT Hafif Müzik ve Caz Orkestrası ile Kerem Görsev'in nefis müzik ziyafetine yoğun ilgi oldu.
Kerem Görsev - 28.09.2019
Urla Caz Festivali başladı
Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen etkinliğin ilk gününde Piyanist Kerem Görsev ve triosu sahne aldı.
Kerem Görsev - 25.09.2019
"KadFest Caz Günleri" başladı
Festivalin kapanışı ise Yeldeğirmeni Sanat Merkezi'nde "Stanpolites Project Konseri" ve Kalamış Parkı'nda TRT İstanbul Radyosu'nun Hafif Müzik ve Caz Orkestrası ile konuk sanatçı Kerem Görsev'in yer alacağı konser ile yapılacak.
Kerem Görsev - 04.02.2019
Kerem Görsev'le Caz Şöleni
Nilüfer Belediyesi'nin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Nilüfer Caz Tatili, caz müziğin önemli isimlerini Bursalılar ile buluşturmaya devam ediyor.
Kerem Görsev - 30.11.2018
Muratpaşa'da Sanat Var" Konserleri
Muratpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen "Muratpaşa'da Sanat Var" konserleri kapsamında Kerem Görsev, konser verdi.
Kerem Görsev - 27.11.2018
Muratpaşa'da Sanat Var" Konserleri
Muratpaşa Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde yaklaşık bir ay devam edecek konserlerin ilk haftasında caz piyanistlerinden Kerem Görsev, kontrbasta Kağan Yıldız, davulda Ferit Odman'dan oluşan trionun konseri 29 Kasım Perşembe günü gerçekleşecek.
Kerem Görsev - 21.11.2018
Kerem Görsev, 27 Kasım'da Konser Verecek
Caz sanatçısı, piyanist ve besteci Kerem Görsev, "ENKA Kültür Sanat Müzik Buluşmaları" kapsamında müzikseverlerle buluşacak.
Kerem Görsev - 23.07.2018
MaviBahçe Caz Festivalinde Muhteşem Final
UNUTULMAZ İSİMLER SAHNEYE ÇIKTI Jazz Festivali'nin ilk gününün konukları 1920 ve 1930'ların caz müziğini kendi tarzlarıyla harmanlayarak yorumlayan Flapper Swing, Türkiye'nin önde gelen caz piyanistlerinden biri olan Kerem Görsev Quartet ve'Hollanda'yı ağlatan ses" olarak tanınan sanatçı Karsu oldu.
Kerem Görsev - 21.07.2018
Kerem Görsev İzmir'de Sahne Aldı
Caz sanatçısı Kerem Görsev, İzmir'de sahne aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kerem Görsev Haberleri | Kerem Görsev Kimdir - Haberler - Kerem Görsev haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kerem Görsev kimdir, hayatı ve biyografisi. Küçükçekmece'de sahneler boş kalmayacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.1.2021 01:13:33. #1.16#
title