Kemalpaşa'da 19 Mayıs Çoşkusu Fener Alayı ile Sürdü

Kemalpaşa'da 19 Mayıs Çoşkusu Fener Alayı ile Sürdü

Kemalpaşa'da 19 Mayıs Çoşkusu Fener Alayı ile Sürdü
Bültenler - Haberler | Güncel

Kemalpaşa'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100'üncü yıl etkinlikleri fener alayı yürüyüşüyle kutlandı.

Kemalpaşa Belediyesi tarafındandüzenlenen fener alayı yürüyüşüne Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, CHP Kemalpaşa İlçe BaşkanıMehmet Ayçil, Kemalpaşa Belediye Başkan yardımcısı Arzu Külahcıoğlu Altıntoz ve CHP meclis üyelerinin yanısıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Atatürk Anıtı önünde toplanan kalabalık grup, ellerinde taşıdıkları Türk Bayrakları ve meşalelerle, marşlar okuyarak AtatürkBulvarı'ndan, rekreasyon alanına yürüdü. Çok sayıda vatandaş, üzerinde Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Bayrağı baskısı olan tişörtler giyerek yürüyüşe katıldı. Atatürk anısına sloganlar atan gruba evlerindeki vatandaşlar da eşlik etti. Kemalpaşa rekreasyon alanındaki etkinlik havai fişek gösterisinin ardından sona erdi.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title