Kemalköy Haberleri

Kemalköy haber, Kemalköy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemalköy - 20.01.2021
Edirne'de tıra çarpan otomobil sürücüsü yaralandı
Alınan bilgiye göre, H.T yönetimindeki 22 ABA 406 plakalı otomobil, Kemalköy Kavşağı'nda, İ.
Kemalköy - 20.07.2020
Çanakkale'de orman yangını (3)
YANGIN KONTROL ALTINA ALINDITarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Çanakkale merkeze bağlı Kemalköy yakınlarında çıkan orman yangınına ilişkin yazılı açıklama yaptı.
Kemalköy - 20.07.2020
Çanakkale'de çıkan orman yangını kontrol altına alındı
Kemalköy yakınında bir tarım arazisinde henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangın, rüzgarın da etkisiyle ormana sıçradı.
Kemalköy - 20.07.2020
Son Dakika | Çanakkale'de orman yangını (2)
Son dakika güncel haberi: BAKANLIK: YANGINI KONTROL ALTINA ALMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYORTarım ve Orman Bakanlığı'nca, Çanakkale merkeze bağlı Kemalköy yakınlarında çıkan orman yangına ilk müdahalenin yapıldığı, yangını kontrol altına alma çalışmalarının sürdüğü bildirildi.
Kemalköy - 20.07.2020
FLAŞ
Tarım ve Orman Bakanlığı: Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü, Çanakkale Orman İşletme Müdürlüğü, Çanakkale Orman İşletme Şefliği Kemalköy Mevkiinde 20.07.2020 tarihi saat 14: 20'de orman yangını meydana gelmiştir.
Kemalköy - 03.06.2020
Edirne'den kısa kısa
Demirkıran, merkeze bağlı Kemalköy, Saray Akpınar, Uzgaç ve Eskikadın köylerinde üretici ve muhtarlarla bir araya geldi.
Kemalköy - 16.02.2020
Edirne'den kısa kısa
Edirne Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Edirne Valiliği öncülüğünde kurulan trafik parkını, 10-14 Şubat'ta Özel Edirne Bahçeşehir Okulları, Özel Edirne Meriç Ortaokulu, Karaağaç Ortaokulu, Büyükdöllük Ortaokulu, Kemalköy Ortaokulu, Özel Safir Koleji, Ferah Ortaokulu, Tayakadın Şehit Cem Havale Ortaokulu ile Edirne Özel Susam Sokağı Kreş ve Gündüz Bakımevi'ndeki öğrenciler ziyaret etti.
Kemalköy - 31.12.2019
Çalışmasını takdir ettiği Vali'ye "Seninle gurur duyuyoruz" diye seslendi
Kemalköy köyü sakinlerinden Erdinç Süzer, kendisiyle tanışmaktan büyük onur duyduğunu belirttiği Vali Canalp'e "Seninle gurur duyuyoruz, mesaiye sabah 05.
Kemalköy - 09.10.2019
Edirne'de asayiş
Kemalköy köyünde kaçırılmak istenen kişiyi jandarma kurtardı.
Kemalköy - 19.08.2019
Edirne'de üç günde 489 kaçak göçmen yakalandı, 2 organizatör tutuklandı
Geçtiğimiz hafta sonu Edirne'de jandarma ekiplerinin Bulgaristan sınırında bulunan Kemalköy'de yaptıkları yol kontrolünde, 34 plakalı kapalı kasa kamyoneti durdurdu.
Kemalköy - 09.07.2019
Edirne'de asayiş
Kemalköy köyü ile Uzunköprü ve Enez ilçelerinde jandarmaya başvuran hayvan yetiştiricileri ahırlarından hayvanlarının çalındığı iddiasında bulundu.
Kemalköy - 18.06.2019
Edirne'de üç sınır ülke uzmanlarının katılımıyla "şap tatbikatı"
Bölgesel acil eylem planının test edilmesine yönelik, komşu ülkelerle hareket etme becerisinin artırılması ve iş birliğinin sağlanması için ortak tatbikatlar yapıldığını dile getiren Bayazıt, şunları belirtti: "Şap hastalığı, sınırları aşan bulaşıcı bir hastalık olması hasebiyle, hastalıkla etkin mücadele ve ariliğin korunması açısından, ülkeler arası iş birliği çok önemlidir. Bugün burada ülkemiz, Bulgaristan ve Yunanistan temsilcileriyle üç ülke bir araya gelerek, bu amaca yönelik bir simülasyon çalışması başlatmış bulunmaktayız. Olası kriz durumunda ortak hareket etme bilinci ve becerisini sağlama konusunda, bu çalışmanın çok önemli olduğuna inanıyorum. İki gün boyunca gerçekleştireceğimiz bu çalışmanın, gerek bölgenin hastalıktan, ariliğinin devam ettirilmesi bakımından ve gerekse gelecek dönem iş birliğimizin artırılmasına, önemli katkı sağlayacağını düşünüyorum." -Tatbikat gerçekleştirildi Tarım ve Orman Bakanlığı şap uzmanları, Bulgaristan, Yunanistan, Tekirdağ, Çanakkale, İstanbul, Kırklareli ve Edirne'den veterinerler özel kıyafetleriyle Kemalköy köyündeki şap tatbikatına katıldı.
Kemalköy - 30.04.2019
Edirne'den Kısa Kısa
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş' den (TREDAŞ) yapılan yazılı açıklamada, 4 Mayıs Cumartesi 08.30 - 19.30 saatleri arasında, Budakdoğanca, Yenikadın, Kemalköy, Eskikadın, Ekmekçi, Sarayakpınar, Büyükismailçe, Ahıköy, Karabulut, Uzgaç köyleri ile Kapıkule Gümrük Kapısı, DDY Kapıkule GAR Tesisleri, Açık Cezaevi tesislerinde planlı elektrik kesinti uygulanacağı bildirildi.
Kemalköy - 01.03.2019
Edirne'de 204 Düzensiz Göçmen Yakalandı
İpsala, Uzunköprü, Keşan ve Meriç ilçesi ile merkeze bağlı Kemalköy köyünde yapılan denetimlerde, Mısır, Cezayir, Fas, Filistin, Afganistan, Libya ve Suriye uyruklu 204 düzensiz göçmen yakalandı.
Kemalköy - 05.02.2019
Edirne'de 497 Düzensiz Göçmen Yakalandı
Edirne'de yasa dışı yollarla yurt dışına çıkmaya çalışan 497 düzensiz göçmen yakalandı. Edirne Jandarma Komutanlığı ekipleri ve hudut askerleri, sınırdan yasa dışı geçmeye çalışan bazı gruplar olduğunu tespit etti. İpsala, Enez, Lalapaşa, Meriç ve Uzunköprü ilçeleri ile merkeze bağlı Yenikadın, Kemalköy, Orhaniye ve Bosnaköy köylerinde yapılan denetimlerde, Cezayir, Myanmar, Fas, Filistin, Bangladeş, Mısır, Irak, Afganistan, Pakistan ve İran uyruklu 497 düzensiz göçmen yakalandı.
Kemalköy - 27.01.2019
Edirne'de Asayiş
Pasaport Kanununa Muhalefet Edirne'de pasaportu olmayan düzensiz göçmenler yakalandı Jandarma ekipleri, il merkezine bağlı Kemalköy'de yaptıkları kontrollerde, üzerinde herhangi bir tanıtıcı belge bulunmayan Filistin ve Irak vatandaşını yakaladı.
Kemalköy - 25.01.2019
Edirne'de 131 Düzensiz Göçmen Yakalandı
İpsala, Meriç ve Uzunköprü ilçeleri ile merkeze bağlı Köşen ve Kemalköy köylerinde yapılan denetimlerde, Türkmenistan, Cezayir, Irak, Suriye, Mısır, Fas, Pakistan ve Afganistan uyruklu 131 düzensiz göçmen yakalandı.
Kemalköy - 18.01.2019
Edirne'de 174 Düzensiz Göçmen Yakalandı
İpsala, Meriç ve Keşan, Havsa, Uzunköprü ilçeleri ile merkeze bağlı Bosnaköy, Küçükdöllük, Kemalköy ve Orhaniye köylerinde yapılan denetimlerde, Fas, Filistin, Bangladeş, Sri Lanka, Afganistan ve Tunus uyruklu 174 düzensiz göçmen yakalandı.
Kemalköy - 28.06.2018
Gümrük Kaçağı Şampuan Satışına Gözaltı
Edinilen bilgiye göre, Edirne Jandarma Komutanlığı ekipleri, Kemalköy mevkisinde Kapıkule Sınır Kapısı yakınındaki dinlenme tesisindeki marketlerde gümrük kaçağı şampuan satıldığı bilgisi üzerine harekete geçti.
Kemalköy - 11.06.2018
Edirne'de 402 Kaçak ve Sığınmacı Yakalandı
Edirne'de, yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 402 kaçak ve sığınmacı yakalandı. Alınan bilgiye göre, 54. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'na bağlı hudut askerleri, Edirne merkeze bağlı Bosnaköy, Yenikadın, Kemalköy, Orhaniye köyleri ile Meriç ve İpsala ilçelerinde denetim yaptı.
Kemalköy - 01.05.2018
Edirne'de Asayiş
Bir ihbarı değerlendiren jandarma ekipleri, A.A.A'nın kullandığı otomobili Kemalköy mevkinde durdurdu.
Kemalköy - 28.03.2018
Edirne'deki Dolu Yağışı
Tarım arazilerine zarar vermediğini aktaran Akgün, "Dolu yağışı bizi gerçekten korkuttu. Dolu yağışı kesilmeden, Kapıkule istikameti, Kemalköy, Yenikadın, Eskikadın köylerinin bulunduğu bölgeye giderek, incelemede bulundum.
Kemalköy - 16.02.2018
Edirne'de "Göçmen Kaçakçılığı" Operasyonları
Öte yandan, jandarma ekipleri, Kapıkule Sınır Kapısı otoyolunda Kemalköy köyü mevkisinde bir araçtan yabancı uyrukluların indirildiği ihbarı üzerine bölgede yaptığı aramada Suriye uyruklu 6 kişi tespit etti.
Kemalköy - 25.01.2018
Edirne'de 316 Kaçak ve Sığınmacı Yakalandı
Alınan bilgiye göre, 54. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'na bağlı hudut askerleri ile İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, merkeze bağlı Bosnaköy, Kemalköy ve Orhaniye köyü ile İpsala ve Meriç ilçelerinde denetim yaptı.
Kemalköy - 20.09.2017
Edirne'de 107 Sığınmacı Yakalandı
Alınan bilgiye göre, güvenlik güçlerince merkez Kemalköy, Orhaniye, Bosnaköy köyleri ve Meriç ilçesinde yapılan kontrollerde, sınırı yasa dışı şekilde geçmeye çalışan Suriye uyruklu 107 sığınmacı tespit edildi.
Kemalköy - 21.08.2017
Kurbanlık "Pehlivanlar" Alıcılarını Bekliyor
Kemalköy köyündeki çiftlikte Mustafa Terzi'nin (70) veteriner kontrolünde özel olarak yetiştirdiği "Holstein" cinsi her biri 900 kilogram ağırlığındaki 2 kurbanlık dana satışa çıkarıldı.
Kemalköy - 29.07.2017
Edirne'deki Sağanak ve Dolu Yağışı
Hasar tespit çalışmalarına en kısa zamanda başlanacağını aktaran Gaytancıoğlu, şunları kaydetti: "Geçen sene üreticilerin TARSİM ile ilgili yaşadıkları sıkıntıların çözülmesi ve üreticilerin sisteme neden girmek istemediklerinin tespiti için mecliste bir araştırma önergesi verdim. Sistemde yaşanan sorunların çözülmesi, havuzun büyümesi, sistemin daha iyi çalışır hale gelmesi için hükümetin de gerekli çalışmaları yapması gerekiyor. Dolu yağışı özellikle Kemalköy, Yenikadın, Karabulut, Budakdoğanca, Ahıköy, Büyükismailçe ve Uzgaç köylerinde etkin oldu.
Kemalköy - 24.07.2017
Edirne'de 39 Kaçak Yakalandı, 2 Organizatör Tutuklandı
EDİRNE'de jandarma ekiplerinin yaptığı denetimler sırasında, yasa dışı yollardan yurt dışına geçmek isteyen yabancı uyruklu 39 kaçak yakalanırken, organizatörlük yaptıkları iddiasıyla 2 kişi tutuklandı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kemalköy Haberleri | Kemalköy Haber - Haberler - Kemalköy haberleri, son dakika kemalköy haber ve gelişmeleri burada. Sınır kapılarına giden yollarda karla mücadele sürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.4.2021 10:07:58. #1.14#

title