Kazım Özalp Haberleri

Kazım Özalp haber, Kazım Özalp son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kazım Özalp - 17.11.2020
Antalya'da denetimlere rağmen sosyal mesafe yok
Kentin en işlek caddelerinden olan Kapalı Yol olarak da bilinen Kazım Özalp Caddesi'nde yoğun olarak bulunan vatandaşların sigara yasağına uyduğu görüldü.
Kazım Özalp - 31.5.2020
Haftanın tarihine bakış
1968- Kurtuluş Savaşı Komutanı ve eski Meclis Başkanlarından Orgeneral Kazım Özalp, 86 yaşında Ankara'da vefat etti.
Kazım Özalp - 22.5.2020
Yurt genelinde "Evde kal" çağrısına kısmen uyuluyor
Turizm merkezi Antalya sakin Türkiye'nin gözde turizm merkezi Antalya'da hava güneşli ve sıcak olmasına rağmen "Evde kal" çağrısına kısmen de olsa uyuluyor. Turizm merkezindeki sahiller, denizi gören parklar ve meydanlardaki sakinlik sürüyor. 15-20 yaşlarındaki gençlerin 11.00-15.00 saatlerinde getirilen serbestlikle bir haftanın ardından evlerinden çıkmasıyla özellikle Işıklar, Atatürk ve Kazım Özalp caddelerinde hareketlilik yaşandı.
Kazım Özalp - 21.5.2020
Yurt genelinde "Evde kal" çağrısına kısmen uyuluyor
Güney illeri sakin Turizmin gözde illerinden Antalya'da, yaz aylarında her gün binlerce kişinin uğrak yeri olan dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili ile Lara ve Sarısu plajları salgın önlemleri kapsamında sakinliğini koruyor. Kentin cadde ve sokaklarının da hem Kovid-19 tedbirleri hem de sıcak hava nedeniyle vatandaşların büyük oranda evde kaldıkları gözlendi. Güllük ve trafiğe kapalı olan Kazım Özalp Caddelerinde kısmen yoğunluk yaşandı, özellikle 100.
Kazım Özalp - 15.5.2020
Yurt genelinde "Evde kal" çağrısına kısmen riayet edildi
Hava sıcaklığının 34 derece ölçüldüğü kentte, vatandaşlar özellikle Kazım Özalp ve Güllük caddelerinde yoğunluk oluşturdu.
Kazım Özalp - 14.5.2020
Yurt genelinde "Evde kal" çağrısına kısmen uyuluyor
Özellikle kentin işlek caddeleri Kazım Özalp, Güllük, Atatürk ve Işıklar'da vatandaşların maske takıp, sosyal mesafe kuralına uyarak alışveriş yaptıkları gözlendi.
Kazım Özalp - 13.5.2020
Yurt genelinde "Evde kal" çağrısına kısmen uyuluyor
Havanın güneşli ve sıcak olduğu iki kentte uzun bir aradan sonra sokağa çıkan 14 yaş altı çocuklar parklar ve meydanlarda, yoğunluk oluşturdu. Antalya'da "normalleşme süreci" kapsamında AVM, berber, kuaför ve güzellik merkezlerinin önlem alarak müşterilerine hizmet vermeye başlamasıyla kent merkezindeki ana caddelerde hareketlilik gözlendi. Özellikle kentin işlek caddeleri Kazım Özalp, Güllük, Atatürk ve Işıklar'da vatandaşların maske takıp sosyal mesafe kuralına uydukları görüldü.
Kazım Özalp - 12.5.2020
Yurt genelinde "Evde kal" çağrısına kısmen uyuluyor
Antalya'da "normalleşme süreci" kapsamında AVM, berber, kuaför ve güzellik merkezlerinin önlem alarak müşterilerine hizmet vermeye başlamasıyla dün olduğu gibi kent merkezindeki ana caddelerde hareketlilik gözleniyor. Özellikle kentin işlek caddeleri Kazım Özalp, Güllük, Atatürk ve Işıklar'da vatandaşların maske takıp sosyal mesafe kuralına uyarak alışveriş yaptığı görüldü.
Kazım Özalp - 12.5.2020
Turizm merkezi Antalya ile Muğla'da meydan ve sahiller boş kaldı
Şehrin işlek yerleri Cumhuriyet Meydanı, Atatürk, Güllük, 100. Yıl, Işıklar ve Kazım Özalp caddelerinde kısmen yoğunluk olduğu, dışarı çıkan kişilerin maske taktıkları ve çoğunun sosyal mesafe kuralına uydukları gözlendi.
Kazım Özalp - 11.5.2020
Yurt genelinde "Evde kal" çağrısına büyük oranda uyuluyor
Antalya'da "normalleşme süreci" kapsamında AVM, berber, kuaför ve güzellik merkezlerinin önlem alarak müşterilerine hizmet vermeye başlamasıyla kent merkezinde hareketlilik gözlendi. Özellikle kentin işlek caddeleri Kazım Özalp ve Işıklar'da vatandaşların maske takıp sosyal mesafe kuralına uyarak alışveriş yaptıkları görüldü.
Kazım Özalp - 10.5.2020
Sosyal mesafeli banklar dezenfekte edildi
Sosyal mesafeli banklar dezenfekte edildi ANTALYA - Antalya'da Muratpaşa Belediyesi bugün sokağa çıkacak 65 yaş üstü vatandaşların oturma ihtimaline karşın park ve bahçelerdeki banklarda dezenfekte işlemi yaptı. Muratpaşa Belediyesi Korona virüs tedbirleri kapsamında, parklarda birçok kişinin yan yana oturup sohbet ettiği bank ve oturma alanları "sosyal mesafe" kuralına uygun olan yenileriyle değiştirdi. Üçkapılar yanındaki parklara yerleştirilen, yeni tip banklara en fazla iki kişi oturabilirken, banklar arasına birer metre mesafe bırakıldı. Çoklu oturma grupları yerine tekli tabure tipi banklar yerleştirildi. Bu banklar ayrıca yaşlıların oturma ihtimaline karşı dezenfekte edildi. Belediye ekipleri bunun yanında 50 gün sonra sokağa çıkacak olan 65 yaş üstü vatandaşlar için de kentte hazırlık yaptı. Ekiplerce başta sosyal mesafeli banklar olmak üzere kentin işlek yerleri Cumhuriyet Meydanı, Atatürk, Güllük, Işıklar ve Kazım Özalp caddeleri başta olmak üzere park ve bahçelerde, meydanlarda dezenfekte işlemi yaptı.
Kazım Özalp - 9.5.2020
Antalya'da sokaklar 65 yaş üstü için hazırlanıyor
Büyükşehir ve ilçe belediye ekiplerince kentin işlek yerleri Cumhuriyet Meydanı, Atatürk, Güllük, 100. Yıl, Işıklar ve Kazım Özalp caddeleri başta olmak üzere park ve bahçelerde, meydanlarda dezenfekte işlemleri yapılıyor.
Kazım Özalp - 9.5.2020
Antalya'da berber ve kuaförlere yüz koruyucu maske dağıtıldı
Kazım Özalp Caddesi'nde belediyenin kuaför, berber ve güzellik salonlarında devam eden dezenfekte çalışmalarını inceleyen Uysal, pazartesi günü kapılarını yeniden açacak esnafa maske ve yüz koruyucu siperlikler hediye etti.
Kazım Özalp - 8.5.2020
Yurt genelinde "Evde kal" çağrısına büyük oranda uyuluyor
Şehrin işlek yerleri Cumhuriyet Meydanı, Atatürk, Güllük, 100. Yıl, Işıklar ve Kazım Özalp caddelerinde az sayıda kişinin bulunduğu görüldü.
Kazım Özalp - 30.4.2020
Yurt genelinde "Evde kal" çağrısına büyük oranda uyuluyor
Şehrin işlek yerleri Cumhuriyet Meydanı, Işıklar ve Kazım Özalp caddelerinde az sayıda kişinin bulunduğu görüldü.
Kazım Özalp - 28.4.2020
Yurt genelinde "Evde kal" çağrısına büyük oranda uyuluyor
Cumhuriyet Meydanı ve Işıklar Caddesi eskiye göre sakin kalırken, Kazım Özalp Caddesi'nde dükkanların büyük bölümünün kapalı olmasına rağmen insan yoğunluğu oluştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kazım Özalp Haberleri | Kazım Özalp Kimdir - Haberler - Kazım Özalp haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kazım Özalp kimdir, hayatı ve biyografisi. Kısıtlamaya saatler kala Antalyalılar sokaklara döküldü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 02:02:15. #1.15#
title