Kaymakam ve Beraberindeki 3 Kişi Trafik Kazasında Yaralandı

Kaymakam ve Beraberindeki 3 Kişi Trafik Kazasında Yaralandı

Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesi Kaymakamı Muhammed Aktaş'ın İçinde Bulunduğu Makam Aracı Kaza Yaptı. Trafik Kazasında Kaymakam ve Beraberindeki 3 Kişi Yaralandı.

Kaymakam ve Beraberindeki 3 Kişi Trafik Kazasında Yaralandı

Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesi Kaymakamı Muhammed Aktaş'ın içinde bulunduğu makam aracı kaza yaptı. Trafik kazasında kaymakam ve beraberindeki 3 kişi yaralandı.

Kaza, Şanlıurfa-Akçakale İlçe Karayolu'nun 14. kilometresinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa'dan Akçakale ilçesi istikametine gitmekte olan Vahap Ayhan yönetimindeki 63 AA 101 plakalı makam aracı, fabrika yolundan ana yola girmekte olan Musa D. yönetimindeki 21 VA 658 plakalı kamyonla çarpıştı. Kazada makam aracının içerisinde bulunan Akçakale Kaymakamı Muhammed Aktaş, koruması Muharrem Ögüt, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ahmet Alptekin ve şoför Vahap Ayhan yaralandı. Hurdaya dönen

makam aracı içerisinde yaralanan Akçakale Kaymakamı Muhammed Aktaş özel bir otomobille, diğer yaralılar ise kaza yerine gelen ambulanslarla Şanlıurfa 500 Yataklı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralıların durumlarının iyi olduğu, gözlem altında tutuldukları öğrenildi. Kamyon sürücüsü Musa D. ise gözaltına alındı.

Öte yandan, Şanlıurfa Emniyet Müdürü Kutlay Çelik, hastaneye giderek yaralıların durumları hakkında bilgi aldı.

Kazayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

(FÖ-OK-Y)

Kaynak: İHA