Kayınvalidesinin "Yılan" dediği Survivor İsmail Balaban'ın nişanlısından ilk hamle geldi

Kayınvalidesinin "Yılan" dediği Survivor İsmail Balaban'ın nişanlısından ilk hamle geldi

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Survivor'da oynanan iletişim oyununda konuştuğu annesinin "Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın kız değil. Tam bir yılan" sözleri karşısında neye uğradığını şaşıran İsmail Balaban'ın nişanlısından ilk hamle geldi. Gamze Atakan, Balaban'ın konseyde "Gamze'yle değil annemle konuşmak istiyorum" demesinin ardından Instagram hesabından Balaban'la olan profil fotoğrafını sildi.

Survivor 2021'in dün akşam yayınlanan bölümünde iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Ödülü kazanan yarışmacılar tek tek anneleriyle konuşup hasret giderdi. Ancak annesini arayan İsmail Balaban, nişanlısı hakkında duydukları karşısında gözyaşlarına hakim olamadı.

"NİŞANLIN, BIRAKIP GİTTİĞİN KIZ DEĞİLMİŞ"

İsmail'in annesi telefonda "Anneciğim iyi olmaya çalışıyoruz, sinir krizleri geçiriyorum. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Hiçbir şekilde onun adını anma. Bırakıp gittiğin kız gibi değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler. Ben neler çektim. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Bana neler yaşattılar sen gittikten sonra. Bunlar yılanmış oğlum. 4 aydır kriz geçiriyorum burada. Sen kendine dikkat et" dedi.

Kayınvalidesinin 'Yılan' dediği Survivor İsmail Balaban'ın sevgilisinden ilk hamle geldi

"NİŞANLIMLA DEĞİL ANNEMLE KONUŞMAK İSTİYORUM"

Bunun üzerinde konseyde İsmail Balaban ile konuşan Acun Ilıcalı, "Eğer istiyorsan sana Gamze'yle görüşme hakkı vereceğiz" teklifinde bulundu. Ancak İsmail, nişanlısı Gamze ile görüşmek yerine annesiyle konuşmak istediğini yaşananları ondan öğrenmek istediğini belirtti.

Kayınvalidesinin 'Yılan' dediği Survivor İsmail Balaban'ın sevgilisinden ilk hamle geldi

İSMAİL'LE OLAN FOTOĞRAFINI SİLDİ

Bu yaşananların ardından tepkisiz kalmayan Gamze Atakan, Instagram hesabındaki İsmail Balaban ile olan profil fotoğrafını sildi. Kayınvalidesi tarafından "Yılan" diye anılan Gamze Atakan, hakkındaki iddialarla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Kayınvalidesinin 'Yılan' dediği Survivor İsmail Balaban'ın sevgilisinden ilk hamle geldi
Kayınvalidesinin 'Yılan' dediği Survivor İsmail Balaban'ın nişanlısından ilk hamle geldi
Haber Yorumları (11)
SEMRA AZRA ARDA: Annesinin yaptığı, 5 yaşındaki çocuğun annesine gidip "Abiler beni dövdüler anneee ????" dediğine dönmüş, çocuk gibi. Böyle şeyleri tüm Türkiye'nin önünde demezsin. Hele de bu şekilde. Ne olduysa oldu kendini aileni reklam etmezsin. Rezil etmezsin. Söylemen gerekiyorsa uygun bir dille anlatırsın. Her iki tarafında kendince haklı bir sebebi vardır ama, bu konular bizleri ilgilendirmez. Acun da yakaladı fırsatı bırakır mı artık. Ah teyze ah sen kendi kendini reklam ettin. Sessizce halletmedin.
YAZGULU427 OZTURK: Acun reyting için herşeyi yapıuor şimdi de yarışmaçıların özelini kullanıyor ayıp be ne küfüre mùdahele etmiyor nede hakaretlere dur demiyor illa da fiziksel şiddet mi olması lazım
VELİ GOKPİNAR: İsmail ya da başkası ORADA SADECE yarışmacı..mesaj alması ACUNUN PARA kazanması için heyecan -merak uyarması gerekiyordu.. Iki ailenin özeli KALMADI. Esra erol gibi acun da her iki yandan gelen KARŞILIKLI atışmalarla ortam oluştursun... DEDİ KODU YAYSIN...gündem oluştursun..EN AZINDAN bir genç kızın ONURU düşünülmeliydi.. BEN CE İYI OLMUŞ ÖYLE ANA SÖZÜNE köle olan bir EVLATTAN da o kızcağıza yarar olmaz.. İsmailin bağırdığı de herhalde
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title