Kavgaya Rottweıler Molası - Haberler
Haberi Paylaş

Kavgaya Rottweıler Molası

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Kavgaya Rottweıler Molası

Dükkanının önünde kavga eden gençleri tüm uyarılarına karşın ayıramayan market sahibi bakın ne yaptı.

Rize'de market işleten Ümit Yıldız, işyerinin önünde kavga eden gençleri, tüm uyarılarına karşın ayıramayınca devreye Rottweiler cinsi köpeğini soktu. Köpeği gören gençler kavgayı bırakıp kaçtı.

Atmeydanı Mahallesi'nde bir marketin önünde karşı karşıya gelen iki genç arasında başlayan sözlü tartışma kavgaya dönüştü. Yumruk ve tekmelerle birbirine saldıran iki gencin arkadaşları da gelince kavga büyüdü. Polise haber veren market sahibi Ümit Yıldız da gençleri uyararak ayırmaya çalıştı. Ancak kavganın daha da büyümesinden endişe eden Yıldız, marketinin yanında bağlı olan Rottweiler cinsi köpeğini çözerek gençlerin üzerine saldı. Köpeğin üzerlerine geldiği gören gençler, sağa sola kaçışmaya başladı, bazıları da çevredeki araçların üzerine çıktı. Kavga da böylelikle sona erdi. Yaşananlar, marketin güvenlik kamerası tarafından da saniye saniye görüntülendi.

Market sahibi Ümit Yıldız, "Kavgayı ayırmaya çalıştım, ama olmadı. O anda aklıma gelen en kolay yöntem köpeği çözmek oldu. Köpek onları daha güzel ayırdı. Hepsi kaçarak dağıldı" dedi. - Rize

Kavgaya Rottweıler Molası

Kavgaya Rottweıler Molası

Kavgaya Rottweıler Molası

Kavgaya Rottweıler Molası

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title