İki kız kardeşin tekme tokat dövdüğü lokantacıyı kurtaranlar konuştu: Ayırmasak daha çok dayak yiyecekti - Haberler
Haberi Paylaş

İki kız kardeşin tekme tokat dövdüğü lokantacıyı kurtaranlar konuştu: Ayırmasak daha çok dayak yiyecekti

Demirören Haber Ajansı / Mahir Alan - Haberler | Güncel

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde iki kız kardeş, kendilerinden telefon numaralarını isteyen lokantacıyı sokak ortasında tekme tokat dövdü. Olaya müdahale edenler, "Kız kardeşleri zor engelledik. Lokantacıyı kurtarmasaydık, daha çok dayak yiyecekti" dedi.

Namık Kemal Caddesi'nde geçen hafta bir lokantada çalışan M.Y., iddiaya göre yoldan geçen Tuğçe ve kardeşi Zeynep E.'den telefon numaralarını istedi. Şaşkına dönen kız kardeşler ile M.Y. arasında önce tartışma, ardından da Kavga çıktı. İki kız kardeşin boğazına sarılarak tekme tokat dövdüğü M.Y., çevredekiler tarafından kurtarıldı.

İki kız kardeş telefon numaralarını isteyen lokantacıyı tekme tokat dövmüştü! Kavgaya müdahale edenler konuştu

"KADINLAR DÖVÜYOR AMA ERKEK ELİNİ BİLE KALDIRMIYORDU"

Cep telefonu kamerasıyla da kaydedilen ve haberler de geniş yer bulan olayın ardından taraflar şikayetçi olmayınca işlem yapılmadı. Kız kardeşlerden dayak yiyen M.Y.'yi kurtaranlardan Hasan Basri Ekinci, "Cadde üzerinde birden ses duyduk. Gittiğimde iki kız, bir erkeği dövüyordu. İlk etapta şaşkınlık yaşadım, kısa süreli şaşkınlığın ardından ayırmaya başladım. Kadınlar dövüyor ama erkek elini bile kaldırmıyordu" dedi. Erkeğin şiddete uğramasına alışık olmadığı için şaşırdıklarını dile getiren Ekinci, Gölbaşı'nın huzurlu bir ilçe olduğunu ve böyle bir olayla gündeme gelmesine üzüldüklerini de ifade etti.

İki kız kardeş telefon numaralarını isteyen lokantacıyı tekme tokat dövmüştü! Kavgaya müdahale edenler konuştu

"ZOR SAKİNLEŞTİRDİK VE AYIRMAK İÇİN BAYAĞI UĞRAŞTIK"

Kavgaya müdahale edenlerden İbrahim Kırıktaş ise iki kız kardeşi güçlükle sakinleştirdiklerini belirterek, "Lokantanın önünden geçerken iki bayandan telefon numarası istenmiş ve bu nedenle tartışma çıkmış. Biz kavgayı görünce müdahale ettik. Biz engel olmaya çalışmamıza rağmen kadınlar, erkeği dövmeye devam etti. Zor sakinleştirdik ve ayırmak için bayağı uğraştık" diye konuştu.

İki kız kardeşin tekme tokat dövdüğü lokantacıyı kurtaranlar konuştu: Ayırmasak daha çok dayak yiyecekti
Demirören Haber Ajansı / Mahir Alan - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (9)
Osman:Bunlar kız mı?Düşmanımın başına gelmesin.
ACABA İDDİA GERÇEK Mİ?:Bu adamın kendisii 3 katı kiloda olan kızlardan telefon istemiş olasını aklım almadı. Doğrusunu Allah bilir.
Emin:Aferin Kızım sizleri tebrik ederim
500