Kardeşlerim bugün yok mu? 8 Mayıs ATV yayın akışı - Kardeşlerim kaçta başlıyor?

Kardeşlerim bugün yok mu? 8 Mayıs ATV yayın akışı - Kardeşlerim kaçta başlıyor?

Kardeşlerim bugün yok mu? 8 Mayıs ATV yayın akışı - Kardeşlerim kaçta başlıyor?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Kardeşlerim bugün yok mu? sorusu gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. Kısa sürede büyük ilgi toplayan Kardeşlerim dizisi konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Peki, Kardeşlerim saat kaçta başlıyor? Kardeşlerim dizisi hangi gün? Kardeşlerim ne zaman? Kardeşlerim bugün yok mu?

Yayımlanmaya henüz yeni başlayan Kardeşlerim dizisi ekranların sevilen yayınları arasında yer alıyor. Peki, Kardeşlerim yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? Kardeşlerim bugün yok mu? Kardeşlerim hangi gün yayınlanıyor? Kardeşlerim dizisi hangi kanalda? İşte Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı ve detayları!

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Başrollerini Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk'un paylaştığı Kardeşlerim, herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa kalkan gençlerin umut dolu öyküsünü ekrana getiriyor.

KARDEŞLERİM BUGÜN YOK MU?

Diziler genelikle 20:00 itibarıyla başlıyor ancak Kadir Gecesi'ne özel olarak bu akşam ekranlara Nihat Hatipoğlu ile Kadir Gecesi Özel programı ekranlara gelecek.

8 MAYIS ATV YAYIN AKIŞI

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile İftar - 19:40

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Kadir Gecesi Özel - 20:15

Kardeşlerim 12. Bölüm - 20:45

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bugün annemsiz ilk Anneler Günü...

"Hep çalışmadığımız yerden üzüyorlar bizi…"

Suzan öğrendiği gerçekle yüzleşirken; Ömer her şeyden habersizdir. Ömer'le Ayşe'nin arkadaşlığını hazmedemeyen Tolga, Berk'le birlikte Ömer'i zor duruma sokacak planını uygular. Kadir, Melisa'yı şaşırtacak sürpriz bir teklifte bulunur. Şengül, Suzan'ın sırrını Nebahat'e anlatır. Suzan, Akif'i bitirmek için yeni planlar peşindeyken, Akif'in beklenmedik hamlesi herkesi şoke eder.

Kardeşlerim yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? Kardeşlerim yeni bölümde neler olacak? Kardeşlerim yeni bölüm izle, fragmanı izle!


KARDEŞLERİM İZLEMEK İÇİN TIKAYINIZ (20.00)

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title