Kardeşlerim 17. bölüm 2. Fragmanı izle! Kardeşlerim 17. Bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim son bölümde neler oldu? - Haberler
Haberi Paylaş

Kardeşlerim 17. bölüm 2. Fragmanı izle! Kardeşlerim 17. Bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim son bölümde neler oldu?

Kardeşlerim 17. bölüm 2. Fragmanı izle! Kardeşlerim 17. Bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim son bölümde neler oldu?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Kardeşlerim 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı sorusu Kardeşlerim dizisinin 16. bölümü ardından araştırılmaya başladı. ATV'de yayınlanan Kardeşlerim 17. bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim son bölüm özeti! Kardeşlerim yeni bölümde neler olacak? ATV Kardeşlerim 17. bölüm izle, son bölüm full izle! Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı izle! ATV Kardeşlerim 17. bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim son bölüm izle!

Kardeşlerim 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı sorusu Kardeşlerim dizisinin 16. bölümü ardından araştırılmaya başladı. ATV'de yayınlanan Kardeşlerim 17. bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim son bölüm özeti! Kardeşlerim yeni bölümde neler olacak? ATV Kardeşlerim 17. bölüm izle, son bölüm full izle! Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı izle! ATV Kardeşlerim 17. bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim son bölüm izle! İşte detaylar haberimizde...

KARDEŞLERİM 17. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

KARDEŞLERİM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Işığı görmek için karanlığa meydan okumak gerek!"

Tolga'nın Asiye'ye yaptığı sinsi planın bedeli ağır olacaktır. Kadir, kardeşine yapılan iftiranın peşini bırakmaz. Tolga'yla iş birliği içinde olan Harika hiç beklemediği şekilde zor bir durumda kalır. Akif'in yaptığı planlar sonucunda Suzan beklenmedik bir sonla karşı karşıya kalır. Akif'in keyfi yerinde, istediği gibi planlarını uygulamışken, Doruk'a ansızın gelen bir mail tüm dengeleri değiştirecektir.

KARDEŞLERİM SON BÖLÜM İZLE!

KARDEŞLERİM KONUSU NEDİR?

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır. Ta ki yaşananlara sebep olan Akif Atakul'un sahip olduğu kolejin kapıları ve dolayısıyla hayatları bu çocuklara açılana kadar… Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

Yapım: NGM Media

Yapımcı: Nazlı Heptürk

Yönetmen: Serkan Birinci

Senaryo: Gül Abus Semerci

Oyuncular: Celil Nalçakan (Akif), Halit Özgür Sarı (Kadir), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Ahu Yağtu (Suzan), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel), Onur Seyit Yaran (Doruk), Cihan Şimşek (Oğulcan), Damlasu İkizoğlu (Melisa), Gözde Türker (Harika), Kaan Sevi (Mazlum), Melis Minkari (Aybike)

KARDEŞLERİM 17. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Haberler.com - Gündem

Kardeşlerim, Gündem, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title