Kardeşi için mevlit okutan Alişan, ağlayan annesini teselli etmek isterken gözyaşlarına boğuldu - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Kardeşi için mevlit okutan Alişan, ağlayan annesini teselli etmek isterken gözyaşlarına boğuldu

Haberler.com / Servet Uzun - Haberler | Magazin

Geçen hafta salı günü 41 yaşındaki kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs nedeniyle kaybeden şarkıcı Alişan, kardeşi için Teşvikiye Camii'nde mevlit okuttu. Gözyaşlarına hakim olamayan annesi Suzan Tektaş'ı teselli etmek isteyen Alişan, diz çöküp hüngür hüngür ağladı.

Ünlü şarkıcı Alişan'ın erkek kardeşi Selçuk Tektaş, 21 Temmuz akşamı koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Tektaş kılınan cenaze namazının ardından Feriköy Mezarlığı'nda toprağa verilmişti.

EZAN DA OKUDU

Şarkıcı, kardeşinin ölümünün 7. gününde Teşvikiye Camii'nde mevlit okuttu. Cami avlusunda vatandaşlarla bir araya gelen Alişan, mevlitten sonra ezan okudu.

Kardeşi için mevlit okutan Alişan, ağlayan annesini teselli etmek isterken gözyaşlarına boğuldu

ANNESİNE SARILIP HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

Selçuk Tektaş için okunan mevlitte Alişan'nın annesi Suzan Tektaş gözyaşlarına hakim olamadı. Alişan, namazdan sonra annesinin yanına giderek teselli etmeye çalıştı. Annesine sarılan ünlü şarkıcı da hüngür hüngür ağladı.

Kardeşi için mevlit okutan Alişan, ağlayan annesini teselli etmek isterken gözyaşlarına boğuldu
Haberler.com - Magazin Haberleri
Haberler.com Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (6)
HAKAN ARSLANOĞLU:Ateş düştüğü yeri yakar. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Allah, Ailesine dayanma gücü sabırlar versin..
Mikail arman:Size ne kardeşim.Herkesin Ruhsal durumu, aileye sevgisi, psikolojik yapısı farklıdır.Hem dövünüp, aşırı bir şey'de yapmıyorki.Sadece ağlıyor.Budamı sizi rahatsız ediyor.Kalbiniz taşlaşmış gibi !
FENERBAHÇE CUMHURİYETİ :Sen önce olayı bir anla ondan sonra torum yap.
500