Karadayı'da İntikam Saati Kuruluyor!

Karadayı'da İntikam Saati Kuruluyor!

Üçüncü sezonunda da zirveye oynayan Karadayı bu akşam başlıyor.

Karadayı'da İntikam Saati Kuruluyor!
15.09.2014 13:39 | Son Güncelleme: 15.09.2014 13:41

Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un başrolleri paylaştığı Karadayı'nın Türkiye'yi derinden etkileyecek yeni bölümünde; adalete olan güvenini yitiren Mahir sevdiklerinin intikamını almaya karar verecek.

BU KADRO ÇOK TEHLİKELİ!

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi dizinin kadrosundaki yenilikler, yeni sezonun ilk bölümünde kendini gösterecek.

Düğün gününde büyük bir acı yaşamak zorunda kalan Mahir'in karanlık ve tehlikeli bir dünyaya adım atacağı üçüncü sezonda karşısına Belgin, Sosyete Yusuf, Kütük Nail, Sarı Cemal, Vehbi ve Murat karakterleri çıkacak. Bu sezon ekranda; Funda Eryiğit, Reha Özcan, Sermet Yeşil, Hüseyin Soyaslan, Fatih Al ve Özgür Emre Yıldırım 'Mahir'in yeni düşmanları' olarak izleyiciyle buluşacak.

Dizide; kabadayı aleminin hanım ağası olan Belgin karakterini Funda Eryiğit canlandıracak. Karanlık aleminin en büyük isimlerinden Sarı Cemal'e Sermet Yeşil, Kütük Nail'e Hüseyin Soyaslan, Sosyete Yusuf'a Fatih Al hayat verecek. Belgin'in sağ kolu olan Murat karakterini Özgür Emre Yıldırım canlandırırken emniyet müdürü olan Vehbi karakterinde ise Reha Özcan izleyiciyle buluşacak.

Ay Yapım imzalı, senaristliğini Sema Ergenekon&Eylem Canpolat'ın yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın üstlendiği Karadayı yepyeni bölümleriyle 15 Eylül Pazartesi günü saat 20:00'da ATV'de...

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title