Karacaköy Haberleri

Karacaköy haber, Karacaköy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karacaköy - 14.8.2020
Şırnak'ta "geçici özel güvenlik bölgesi"
Silopi ilçesinde terörle mücadele kapsamında yürütülen operasyonlar dolayısıyla Cudi Dağı Karacaköy bölgesi 15-30 Ağustos tarihleri arasında "geçici özel güvenlik bölgesi" ilan edildi.
Karacaköy - 14.8.2020
Şırnak'ta Cudi Dağı Karacaköy bölgesi geçici güvenlik bölgesi ilan edildi
Şırnak'ın Silopi ilçesi Cudi Dağı Karacaköy bölgesi 15 gün süreyle, 'Geçici Özel Güvenlik Bölgesi' uygulaması ilan edildi.
Karacaköy - 13.7.2020
Şırnak'ta, 23 bölgede 'geçici özel güvenlik' uygulaması
ŞIRNAK Valiliği'nce merkez ile Cizre ve Silopi ilçelerinde 23 bölgenin 'geçici özel güvenlik bölgesi' ilan edildiği duyuruldu.  Şırnak merkez ile Cizre ve Silopi ilçeleri kırsalında, terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenecek operasyonlar nedeniyle 23 bölge, 'geçici özel güvenlik bölgesi' ilan edildi. Açıklamada, "Milli güvenliğin sağlanması, kamu düzeni ve güvenliğinin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi ile başkalarının hak ve özgürlüklerinin korunması amacıyla Şırnak ilimiz merkez ilçe, Cizre ve Silopi ilçelerindeki Cudi Dağı, Büyük Dağ, Yayla Tepe, Gavur Tepe, Mameliyi Pınarı, Deriyedülü Tepe, Havolehavşi Tepe, Deviyeozga Sırtı, Ganiyesinak Deresi, Dalgaduriyi Tepe, Kemal Deresi, Kösreli Mahallesi, Kurtik Tepe, Koyunören Köyü, Üçkardeşler Tepe, Ezmin Tepe, Bişi Yaylası, Damlaca Mahallesi, Kamışlı Sırtı, İsimsiz Tepe, Düz Tepe, Çimenli Tepe bölgelerinde 13 Temmuz-16 Temmuz tarihleri arasında 3 gün süreyle, Silopi ilçesinde Cudi Dağı'nda Karacaköy bölgesinde ise 15 süreyle giriş çıkışlar ile tüm sivil faaliyetler yasaklanmıştır.
Karacaköy - 5.7.2019
Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu Çatalca'da
Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu daha sonra Kestanelik, Örencik, Ormanlı, Karacaköy, Kahramandere ve Aydınlı mahallerini ziyaret etti.
Karacaköy - 20.6.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 4
Şile Karacaköy açıklarında denizde hortum oluştu.
Karacaköy - 20.6.2019
Şile'de hortum
Şile Karacaköy açıklarında denizde hortum oluştu.
Karacaköy - 20.6.2019
İSTANBUL- ŞİLE'DE HORTUM
Şile Karacaköy açıklarında denizde hortum oluştu.
Karacaköy - 10.6.2019
"İstanbul'u, geleceğini ve projelerini konuşacağız"
31 Mart'ta ilçe ilçe gezildiğini şimdi ise mahalle mahalle ziyaretler gerçekleştirmeyi tercih etmesinin sebebinin sorulması üzerine Yıldırım, şu yanıtı verdi: "Programları yaparken, İl Seçim Kurulu Merkezleriyle ilçe teşkilatı ve ilçe belediye başkanlarımız karşılıklı görüşüyorlar. En verimli, en faydalı program ne ise onu belirliyorlar. Biz sadece takip ediyoruz." Açıklamaların ardından Binali Yıldırım, Çanakça, Dağyenice, Örencik, Osmanlı ve Karacaköy mahallelerini gezerek halkı selamlayarak seçim çalışmalarına devam etti.
Karacaköy - 11.3.2019
Nusaybin'de Bazı Kırsal Mahallelerde Sandıklar Taşındı
YSK'nın kararına göre Nusaybin ilçesinde 18 yerleşim bölgesinin sandıkları başka bölgeye taşınacağı ve vatandaşların bu bölgelerde oy kullanacağı belirtildi. YSK'nın 1368 sayılı kararı ile taşıma işlemi yapılan kırsal mahalleler ve taşındıkları mahallelerle ilgili yapılan açıklamada şunlara yer verildi: "Mardin'in Nusaybin ilçesinde; Dirim seçim bölgesinin Açıkköy seçim bölgesine, İlkadım ve Yavruköy seçim bölgelerinin Akarsu seçim bölgesine, Akağıl seçim bölgesinin Akçatarla seçim bölgesine, Çilesiz ve Güneli seçim bölgelerinin Balaban seçim bölgesine, Beylik seçim bölgesinin Bahçebaşı seçim bölgesine, Kalecik seçim bölgesinin Çağlar seçim bölgesine, Karacaköy seçim bölgesinin, Dallıağaç seçim bölgesine, Çölova seçim bölgesinin Durakbaşı seçim bölgesine, Günyurdu seçim bölgesinin Girmeli seçim bölgesine, Çiğdem Mahallesi seçim bölgesinin Hasantepe seçim bölgesine, Eskimağara ve Doğuş seçim bölgelerinin Yandere seçim bölgesine, Tekağaç seçim bölgesinin Yazyurdu seçim bölgesine, Sınırtepe seçim bölgesinin Yerköy seçim bölgesine, Nergizli seçim bölgesinin Yolbilen seçim bölgesine, taşıma taleplerinin kabulüne karar verilmiştir.
Karacaköy - 19.11.2018
Çatalca Jandarmadan Eğlence Mekanlarına Operasyon
Çatalca Karacaköy Jandarma Karakol Komutanlığı, Yalıköy ve Karacaköy'de bulunan iki işletmeye gece yarısı baskın düzenlendi.
Karacaköy - 21.8.2018
İett'den Kurban Kesim Yerlerine Sefer
Kurban kesim alanlarından geçen hatlar şöyle: AVRUPA YAKASI -Haraççı/Arnavutköy kurban kesim alanı Geçen hatlar: 36YS Yassıören-Arnavutköy, 336A Balaban Köyü- Bayrampaşa Metro En yakın durak adı: Araç Muayene İstasyonu -Kayaşehir/Başakşehir Kurban Kesim Alanı Geçen hatlar: 79F Kayaşehir-Yenibosna Metro, 79M Kayaşehir- Mecidiyeköy, 78F Başakşehir 4.Etap- Fenertepe, MK22 Arnavutköy- Başakşehir Metro, 36F Cebeci Peronları - Kayaşehir, 79KM 11. Bölge - Mecidiyeköy Metrobüs En yakın durak adı: Turgut Özal İ.H.O.O -Yeşilkent/Avcılar Kurban Kesim Alanı Geçen hatlar: 142B Belediye- Atatürk Caddesi, 142E Doğan Araslı Bulvarı-Aksaray Peronları, E-57 Esenkent-Bakırköy, E-58 Esenkent Bahçeşehir-Mecidiyeköy, 79KM 11. Bölge-Mecidiyeköy Metrobüs En yakın durak adı: Karanfil ve Bizimevler Köprü -Kestanelik/Çatalca Kurban Kesim Alanı Geçen hatlar: 403 Çiftlikköy-Çatalca, 404 Yalıköy/Karacaköy-Çatalca En yakın durak adı: İstanbul Caddesi -Alibeyköy/Eyüp Kurban Kesim Alanı Geçen hatlar: 47N Nur Sitesi- Eminönü, 49Z Yeşilpınar- 4.
Karacaköy - 4.8.2018
İbb'den Pazar Günü Karadeniz Kıyısında Denize Gireceklere Uyarı
CANKURTARAN OLMAYAN YERLERDE DENİZE GİRMEYİNİZ Açıklamada ayrıca şu ifadelere de yer verildi; "Özellikle Şile'de; Ayazma, Uzun Kum, Kabakoz, Ağva, Kurfalı, Beykoz'da; Riva, Arnavutköy'de; Karaburun, Ağaçlı, Çatalca'da; Çilingoz,Ormanlı, Karacaköy sahilinde esen rüzgarların denizi kabartması ve rip akıntısı (çeken akıntı) oluşturmaktadır.
Karacaköy - 4.8.2018
İbb'den Pazar Günü Karadeniz Kıyısında Denize Gireceklere Uyarı
Meteorolojik tahminlere göre pazar günü rüzgarın poyraz (kuzey-doğu) yönünden sert, aralıklarla kuvvetli şekilde (10-40km\s) etkili olacağı ve Karadeniz'de dalga yüksekliğinin 1 metreye çıkabileceğinin tahmin edilmekte olduğu vurgulanırken, Karadeniz kıyılarında denize girmenin can güvenliği bakımından büyük risk oluşturacağı belirtildi.  CANKURTARAN OLMAYAN YERLERDE DENİZE GİRMEYİNİZ Açıklamada ayrıca şu ifadelere de yer verildi; "Özellikle Şile'de; Ayazma, Uzun Kum, Kabakoz, Ağva, Kurfalı, Beykoz'da; Riva, Arnavutköy'de; Karaburun, Ağaçlı, Çatalca'da; Çilingoz,Ormanlı, Karacaköy sahilinde esen rüzgarların denizi kabartması ve rip akıntısı (çeken akıntı) oluşturmaktadır.
Karacaköy - 4.8.2018
İbb'den Pazar Günü Denize Gireceklere Uyarı
Karadeniz kıyıları Şile'de Ayazma, Uzunkum, Kabakoz, Ağva, Kurfalı kıyıları, Beykoz'da Riva kıyısı, Arnavutköy'de Karaburun, Ağaçlı kıyıları, Çatalca'da Çilingoz, Ormanlı, Karacaköy sahilinde esen rüzgarların denizi kabartması ve rip akıntısı (çeken akıntı) oluşturmaktadır.
Karacaköy - 24.7.2018
Çorum'da Irmağa Düşen Çocuk Boğuldu
İlçeye bağlı Karacaköy köyü yakınlarında ailesiyle piknik yapan Arda Çiçek (10) oyun oynarken Kızılırmak'a düştü.
Karacaköy - 9.7.2018
İbb Cankurtaranları Hafta Sonu 447 Kişiyi Boğulmaktan Kurtardı
İBB'nin cankurtaran hizmeti verdiği plajlar ise şöyle: "Çatalca'da Çilingoz, Yalıköy, Karacaköy, Ormanlı plajları, Arnavutköy'de Durusu Karaburun, Yeniköy plajları, Eyüp'de Ağaçlı plajı, Sarıyer'de Kısırkaya plajı, Beykoz'da Riva Merkez, Riva Elmasburnu, Riva M.
Karacaköy - 6.7.2018
İbb Plajlarına Yoğun İlgi
Cankurtaran hizmeti verilen diğer plajları ise şunlar: "Çatalca-Çilingoz, Yalıköy, Karacaköy, Ormanlı, Arnavutköy-Durusu Karaburun, Yeniköy, Eyüp-Ağaçlı, Sarıyer-Kısırkaya, Beykoz-Riva Merkez, Riva Elmasburnu, Riva M.
Karacaköy - 5.4.2018
Gabar ve Cudi Dağında 59 Alan Özel Güvenlik Bölgesi İlan Edildi
Şırnak Valiliğinden yapılan açıklamada, bölgede tespit edilen terör unsurlarına yönelik operasyon başlatıldığı belirtildi. Açıklamada, "5442 Sayılı İl İdaresi Kanununun 11'inci maddesi ve 2565 sayılı Askeri Yasak Bölgeler ve Güvenlik Bölgeleri Kanunu'nun 32/A maddesi gereğince, ilimizde bulunan koordinatları verilen bölgelerde, Milli Güvenlik, Kamu Düzeni ve Kamu Esenliğinin sağlanması, suç işlenmesinin önlenmesi ve başkalarının hak ve özgürlüklerinin korunması maksadıyla, ilimiz Cudi Dağı bölgesi; Kurtik Tepe, Aynaga Yaylası, Tezalak Deresi, Kaletepe, Taht Tepe, 1881 Rakımlı Tepe, Berojeşemdin Sırtları, Gemokilte Tepe, İsimsiz Tepe, Kara Tepe, Hamza Sırtları, Hacıraraş Tepe, Kavaka Tepe, Avçınar Deresi, Korkulu Tepe, Koç Tepe, Azık Tepe, Mira Tepe, Hırsız Tepe, Kanyoki Sırtları, Kirikuru Tepe, Karacaköy, Koyunören köyü, arasında kalan bölge ile Yayla Tepe, Büyükdağ, 1493 Rakımlı Tepe, Sükrasik Deresi, Sarıtaş Kayası, 958 Rakımlı Tepe, Şikabat Yaylası, 2101 Rakımlı Tepe, Zinara Tepe, Yusuf Mezrası, 1567 Rakımlı Tepe, 1762 Rakımlı Tepe, Ağalar Tepe kırsal alanları arasında, İncebel (Gabar) Dağı, Kaya Tepe, Kırmızıkaya Tepe, Gurdik Tepe, İnceler, Kırmızı Tepe, Külhanmezarlığı, Fergan Kayalığı, Deregurt Mahallesi, Kayabaşı Tepe, Gürdilanbaruji Tepe, Dalulük Tepe, Sotek Tepe, Boz Tepe, Giribirmi Sırtları, Kuşuçtu Tepe, Girinisir Tepe, Sırmalı Tepe, Yassıtaş Tepe, Başkaya Mahallesi ve Ervisi Tepe kırsal alanları arasında bulunan bahse konu bölgelere gidebileceği değerlendirilen vatandaşların, mezkur bölgelerdeki yasa dışı unsurlardan ve bunlara yönelik alınacak tedbirlerden zarar görmemeleri açısından 05 Nisan - 19 Nisan 2018 tarihleri arasında 15 gün süreyle valiliğimizce özel güvenlik bölgesi ilan edilmiştir" denildi.
Karacaköy - 14.2.2018
Çatalca'da Şüpheli Ölüm
Alınan bilgiye göre, Kahramandere Karacaköy civarındaki derede 6 Şubat'ta bir erkek cesedi bulunması üzerine, üzerinden kimlik çıkmayan cesedin kimliğinin belirlenmesi için Çatalca Jandarma Komutanlığı ekipleri çalışma yaptı.
Karacaköy - 14.2.2018
Ölü Bulunan Zihinsel Engelli Gencin Babası Gözaltına Alındı
Karacaköy, Karamandere mevkiinde  6 şubat 2018 tarihinde jandarma ekipleri tarafından bir derenin içinde üzerinden kimlik çıkmayan bir erkek cesedi çıktı.
Karacaköy - 2.2.2018
Dha İstanbul Bülteni - 4
Görüntü Dökümü: GÜVENLİK KAMERASI: -Soyguncuların kullandığı aracın yanaşması -Soyguncuların inmesi -Vitrindeki altınları almaları -Camları kırmaları -Aracın ayrılması -Alarmın çalması -Polis araçlarının cadde üzerinden geçmesi -Detaylar AKTÜEL GÖRÜNTÜ: -Dükkandan görüntü -Dükkan sahibi ile röportaj -Vitrindeki altınlar -Detaylar  02.02.2018 - 17.01 Haber Kodu : 180202160 ===================================== 4- ÜSKÜDAR'DAKİ KAZADA ÖLEN KADIN TOPRAĞA VERİLDİ Haber-Kamera: Nurcan KIRCALI / İstanbul DHA Üsküdar'da dün yaşanan özel halk otobüsü kazasında hayatını kaybeden Aygün Erdoğan son yolculuğuna uğurlandı.  53 yaşındaki Aygün Erdoğan için bugün Şile'de ikindi vakti cenaze töreni düzenlendi. Törene Erdoğan'ın ailesi, yakınları, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, İETT Daire Başkanı Hasan İçin ile çok sayıda kişi katıldı. Aygün Erdoğan, burada kılınan cenaze namazının ardından Karacaköy Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Karacaköy - 2.2.2018
Otobüs Faciasında Hayatını Kaybeden Aygün Erdoğan Son Yolculuğuna Uğurlandı
Üsküdar Dr. Eyüp Aksoy Caddesi üzerinde dün, Selim Karakaya'nın kullandığı halk otobüsü durağa dalmış üç kişi hayatını kaybetmişti. Kazada hayatını kaybeden 53 yaşındaki Aygün Erdoğan için Şile'nin Karacaköy Mahallesinde cenaze töreni düzenlendi.
Karacaköy - 2.2.2018
Üsküdar'daki Kazada Ölen Kadın Toprağa Verildi
ÜSKÜDAR'da dün yaşanan özel halk otobüsü kazasında hayatını kaybeden Aygün Erdoğan son yolculuğuna uğurlandı. 53 yaşındaki Aygün Erdoğan için bugün Şile'de ikindi vakti cenaze töreni düzenlendi. Törene Erdoğan'ın ailesi, yakınları, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, İETT Daire Başkanı Hasan İçin ile çok sayıda kişi katıldı. Aygün Erdoğan, burada kılınan cenaze namazının ardından Karacaköy Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Karacaköy - 2.2.2018
Üsküdar'daki Kazada Ölen Kadın Toprağa Verildi
ÜSKÜDAR'da dün yaşanan özel halk otobüsü kazasında hayatını kaybeden Aygün Erdoğan son yolculuğuna uğurlandı.  53 yaşındaki Aygün Erdoğan için bugün Şile'de ikindi vakti cenaze töreni düzenlendi. Törene Erdoğan'ın ailesi, yakınları, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, İETT Daire Başkanı Hasan İçin ile çok sayıda kişi katıldı. Aygün Erdoğan, burada kılınan cenaze namazının ardından Karacaköy Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Karacaköy - 2.2.2018
Üsküdar'daki Kazada Ölen Kadın Toprağa Verildi
Haber-Kamera: Nurcan KIRCALI / İstanbul DHA Üsküdar'da dün yaşanan özel halk otobüsü kazasında hayatını kaybeden Aygün Erdoğan son yolculuğuna uğurlandı.  53 yaşındaki Aygün Erdoğan için bugün Şile'de ikindi vakti cenaze töreni düzenlendi. Törene Erdoğan'ın ailesi, yakınları, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, İETT Daire Başkanı Hasan İçin ile çok sayıda kişi katıldı. Aygün Erdoğan, burada kılınan cenaze namazının ardından Karacaköy Mezarlığı'nda toprağa verildi.
Karacaköy - 2.2.2018
Üsküdar'da Halk Otobüsünün Durakta Bekleyenlere Çarpması
Erdoğan için Şile Karacaköy Mahallesi Karacaköy Camisi'nde ikindi namazına müteakip cenaze namazı kılındı.
Karacaköy - 15.12.2017
Şile'de Gece Yarısı Yangın Paniği
Ağva Mahallesi'nin Dikbucaklı mevkiinde çıkan yangını ilk farkeden yandaki komşu oldu. Komşunun haber vermesi üzerine, evde bulunanlar apar topar dışarı çıktı. Yangına ilk olarak Ağva İtfaiyesi ve Gökmaslı köyü gönüllü itfaiyecileri müdahale etti. .Çevrede çok sayıda ahşap ev olmasından dolayı Karacaköy müfrezesi ve Şile Merkez itfaiyesi de olay yerine sevk edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Karacaköy Haberleri | Karacaköy Haber - Haberler - Karacaköy haberleri, son dakika karacaköy haber ve gelişmeleri burada. Şırnak'ta geçici özel güvenlik bölgesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.11.2020 02:15:21. #1.14#
title