Kara Kedi İlan Edilen Dadının Lüks Otomobili Dudak Uçuklattı

Kara Kedi İlan Edilen Dadının Lüks Otomobili Dudak Uçuklattı

Ben Affleck ve Jennifer Garner'ın boşanmasında etkisi olduğu ileri sürülen genç kadın, lüks otomobiliyle çekilen pozlarını Instagram'da paylaşınca söylentiler alevlendi.

Kara Kedi İlan Edilen Dadının Lüks Otomobili Dudak Uçuklattı

Beyazperdenin ünlü çiftinin arasına giren kara kedi olduğu iddia edilen eski dadı Christine Ouzounian, şimdi de yeni otomobiliyle manşetlerde.

SÖYLENTİLER ALEVLENDİ

Ben Affleck ve Jennifer Garner'ın 10 yıllık evliliğinin sona ermesinde etkisi olduğu ileri sürülen genç kadın, yeni satın aldığı Lexus marka arabasıyla çekilen pozlarını Instagram'da paylaşınca söylentiler de alevlendi.

OTOMOBİLİ NASIL ALDIĞI MERAK KONUSU OLDU

Herkes, bir süredir Los Angeles'ta lüks bir otelde tatil yaptığı ve faturayı da Affleck'in ödediği ileri sürülen genç kadının bu otomobili nasıl aldığını merak etmeye başladı. Ben Affleck, otomobilin yaklaşık 43 bin dolar olan satış bedelini kendisinin ödediği yolundaki söylentileri kesinlikle kabul etmedi.

"FOTOĞRAFLARINI SATARAK PARA KAZANDI"

28 yaşındaki genç kadının bir arkadaşı "Christine son haftalarda bazı fotoğraflarını bir yerlere sattı ve bu şekilde para kazandı." diyerek Ouzounian'ın kendi giderlerini kendisinin karşıladığını belirtti.

(Ben Affleck ve Jennifer Garner)