Kanatsız Kuşlar'ın Onur'u Ümit İbrahim Kantarcılar, Yönetmenin Ölüm Haberini Sahnede Aldı

Kanatsız Kuşlar'ın Onur'u Ümit İbrahim Kantarcılar, Yönetmenin Ölüm Haberini Sahnede Aldı

Kanatsız Kuşlar'ın yönetmeni olan Mustafa Kemal Uzun herkesi derin bir hüzne boğarken dizide rol alan Ümit İbrahim Kantarcılar acı haberi sahnede aldı. Kantarcı gözyaşlarına boğuldu.

ATV'de yayınlanan 'Kanatsız Kuşlar' dizisinin başrol oyuncusu Ümit İbrahim Kantarcılar, geçtiğimiz gün Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü öğrencilerinin düzenlediği 'Mozaik Söyleşileri' etkinliğine katıldı. Başarılı oyuncu, Şile'deki evinde öldürülen yönetmen Mustafa Kemal Uzun'un vefat haberini sahnedeyken aldı.

SÖYLEŞİYİ YARIDA BIRAKTI

Ümit İbrahim Kantarcılar, 'Mozaik Söyleşileri' etkinliği sırasında büyük üzüntü yaşadı. Başrolde yer aldığı 'Kanatsız Kuşlar' dizisini de yöneten Mustafa Kemal Uzun'un vefat haberini alan ünlü oyuncu, sahnede gözyaşlarına hakim olamazken, söyleşiyi yarıda bırakmak zorunda kaldı.


"ALKIŞLARINIZ ONA ARMAĞAN OLSUN"

Önceki gün partneri Melis Tüzüngüç ile sete giderken trafik kazası geçirdiği halde öğrencilerin davetini kırmayıp Trabzon'a giden Kantarcılar, vefat eden usta yönetmen için, "Az evvel babamızı, hocamızı kaybettiğimizin haberini aldım. Çok güzel bir insandı. Şimdi onsuz ne yapacağımı düşünüyorum. Alkışlarınız ona armağan olsun. Mekanı cennet olsun" ifadelerini kullandı.

AYAKTA DURMAKTA GÜÇLÜK ÇEKTİ

Ayakta durmakta güçlük çektiği gözlenen ünlü oyuncu, ilk uçakla İstanbul'a dönerek Adli Tıp Kurumu'na gitti.