'James Bond' Tarzı Bir Film İstiyorum

'James Bond' Tarzı Bir Film İstiyorum

29.09.2011 02:00 | Son Güncelleme: 29.09.2011 10:21
'James Bond' Tarzı Bir Film İstiyorum

Her hareketi ve sözüyle olay yaratan şarkıcı Tuğba Ekinci, "Silahlı sahnelerin bol olduğu bir filmde rol almak istiyorum.

Sivri dili ve cesur tavırlarıyla gündemden düşmeyen Tuğba Ekinci, Mecmua dergisinin 'pin-up kızları' sayfasının konuğu oldu. Ayakları yere basan, güçlü ama bir o kadar da fettan bir kadın olarak poz veren Ekinci, en çok istediği şeyin 'James Bond' tarzında bir filme imza atmak olduğunu söyledi. Her türlü tipe girebildiğini belirten şarkıcı, Ebru Gençoğlu'na konuştu.

Pin-up konseptini kendinize uygun buldunuz mu?

Evet, Mecmua'nın bugüne kadar çıkan bütün sayılarını okudum. Pin-up çalışmalarını beğenerek takip ettim. Fotoğraçı Tamer Karakulak'la çalışmakta çok zevkli oldu. Üç saat süren çekimler beklentimin üstünde ve keyifliydi.

Güçlü bir kadın imajı çizdiniz. Gerçek hayata bakış açınız da bu şekilde mi?

Evet. En çok istediğim şey 'James Bond' tarzında bir filme imza atmak. Silahlı sahnelerin bol olduğu bir sinema filminde rol almayı arzu ediyorum. Çünkü Türkiye'de bu rolü üstlenebilecek çok fazla kadın tipi yok.

Oldukça cesur kıyafetler giydiniz. Kendinizi bu kıyafetlerin içinde rahat hissediyor musunuz?

Her türlü tipe girebiliyorum. Genelde daha iş kadını tarzında giyinmeyi seviyorum. İpek kumaşları ve zarif giyim tarzını severim.

TÜM SEVGİLİLERİM OYUNCUYDU

Sürekli gündemdesiniz. Bundan rahatsız olmuyor musunuz?

Bu işi yapmaya karar verdiğimde dikkat çekeceğimi biliyordum. Her zaman gittiğim her ortamda bütün gözler üzerime toplanmıştır. İkizler burcu olduğum için çok hareketli bir insanım. Kendimi her zaman televizyona yakıştırdım. En büyük hayalim kamera önünde olmak; ayrıca yapımcılığını ve senaryosunu üstlendiğim bir filme imza atmak. Şu an oyuncu menajerliği yapıyorum.

Menajerlik yapmaya nasıl başladınız?

Bugüne kadarki erkek arkadaşlarımın hepsi oyuncuydu. Menajer olmaya karar vermemde bunun çok etkisi oldu.

Ayrıca yapım şirketiniz var değil mi?

Evet, Ekinci Müzik adlı bir yapım şirketim var. Nazan Öncel'in eşi Akşit Bey ile ortağız. Konser organizasyonları yapıyoruz.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

'James Bond' Tarzı Bir Film İstiyorum

Kaynak: Sabah.com.tr

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title