İsviçreli Saat Markası Bomberg'ten Lansman Partisi

İsviçreli Saat Markası Bomberg'ten Lansman Partisi

İsviçreli Saat Markası Bomberg'ten  Lansman Partisi
Bültenler - Haberler | Güncel

Günsal Saat'in distribütörlüğünde Türkiye'ye giriş yapan İsviçreli saat markası "BOMBERG", lansman partisiyle göz kamaştırdı.


İş ve sanat camiasından ünlü isimlerin bir araya geldiği gecede keyifli anlar yaşandı.

Tasarımlarıyla saat dünyasına cesaret veren ve Türkiye'ye giriş yapan İsviçreli saat markası "BOMBERG", gözalıcı koleksiyonunu W İstanbul Hotel Akaretler'de muhteşem bir lansman partisiyle görücüye çıkardı. Bomberg'in birbirinden iddialı modellerinden oluşan yeni koleksiyonunu saat tutkunlarıyla buluşturduğu lansman partisi, fark yaratan detaylarıyla dikkat çekti.

BOMBERG, Türkiye pazarına muhteşem bir lansmanla merhaba dedi

Mert Vidinli, Didem Soydan, Umut Eker evsahipliğinde ve DJ Doğuş Çabakçor müzik direktörlüğünde gerçekleşen ve göz alıcı şovların da yer aldığı "BE THE BOSS TONIGHT" BOMBERG lansman partisine iş ve sanat camiasından bir çok ünlü isim katıldı. Katılan isimler arasında; Ece Gürsel, Aslıhan Doğan, Eylem Şenkal, Gonca Vuslateri, Günsel Ülkü, Ozan Baran, Süreyya Yalçın, Ayşe Tolga, Vatan Şaşmaz, Yasemin Taciroğlu, Bilge Öztürk, Belda Öztürk, Burak Arıkan, Tolga Sezgin, Davut Şabay, Duygu Beşbıçak, Esin Moralioğlu, Fiona Heris, Sinan Hotiç, Güneş Hüner, Kendi, Koray Candemir, Mehmet Salt, Yağmur Tekin, Antonia Quarto, Merve Oflaz, Özgür Aras, Selin Türkmen, Senem Kuyucuoğlu, Serap Dindar, Verda Penso, Yonca Evcimik, Zeynep Mansur, Onur Baştürk ve Oben Budak yer aldı. BOMBERG'in Türkiye resmi distribütörü Günsal Saat'in Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO'su Mehmet Salt, "Alışılagelmiş İsviçre saat üretiminin çok dışında yaratıcı bir marka olan BOMBERG'i; Türkiye genelinde 40'a yakın seçkin satış noktası aracılığıyla tüketiciyle buluşturuyoruz. BOMBERG'in tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de lüks saat sektörünün asi yüzü olarak pazara yeni bir soluk, heyecan getireceğine ve tarz sahibi Türk erkeklerinin vazgeçilmezi olacağına inanıyoruz. Günsal Saat olarak dünya pazarındaki önemli markaları Türk saatseverlerin beğenisine sunmaktan da büyük mutluluk duyuyoruz. Bu özel günümüzde yanımızda olup heyecanımızı paylaşan herkese teşekkür ederiz." dedi.

Bir saatten daha fazlasını sunan BOMBERG modellerine Günsal Saat resmi satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title