"Helal olsun" dedirten anlar! Şiddetli fırtınada metrobüsler motosikletli kuryelere siper oldu - Haberler
Haberi Paylaş

"Helal olsun" dedirten anlar! Şiddetli fırtınada metrobüsler motosikletli kuryelere siper oldu

İstanbul'da şiddetli fırtına nedeniyle hayat felç oldu. Meslekleri gereği dışarıda olması gereken motosikletli kuryeler de zor anlar yaşadı. 15 Temmuz Köprüsü'nde bir servisin ve 2 metrobüsün, rüzgarda ilerlemekte zorlanan motokuryelere kalkan olduğu görüntüler, "Helal olsun" dedirtti.

İstanbul'da rüzgar, saatler ilerledikçe etkisini artırdı ve günlük hayatı aksatma noktasına geldi. İş yerlerinden çıkamayan vatandaşların tedirgin bekleyişi sürerken, mesleği gereği dışarıda olması gereken kuryeler ise zor anlar yaşadı.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde çekilen görüntüler ise sosyal medyada gündem oldu. Servis şoförünün rüzgarda ilerlemekte zorlanan bir motokuryeye kalkan olup, yardım ettiği anlar dikkat çekti.

Diğer yandan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde iki otobüs şoförü 4 motosikletliye siper oldu. Köprü üzerinden geçişte zorlanan motosiklet sürücüleri şiddetli yağmur ve rüzgardan etkilenmeden karşı yakaya geçebildi. O anlar arkalarından gelen bir sürücü tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

'Helal olsun' dedirten anlar! Şiddetli fırtınada metrobüsler motosikletli kuryelere siper oldu

İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da bu görüntülere kayıtsız kalamadı ve sayfasında paylaştı. İmamoğlu paylaşımında, "Köprüde motokuryelerin rüzgardan etkilenmemesi için yardımcı olan İETT şoförlerimize de ayrıca teşekkürler" ifadelerine yer verdi.

Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Haberler.com - Son Dakika Haberleri

15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Sosyal Medya, İstanbul, Yaşam, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (3)
omer turan:sen nasıl iyi bir başkansın, imamoğlu. türkiyenin sana ihtiyacı var. gelde kurtar bu milleti. Cevap Yaz 53 57 Yayından Kaldır
songül zeybek:Helal olsun. Ancak çok tehlikeli. Nasıl ki bu havada vapurlar çalışmıyorsa. Motokuryelerde çalışamaz Cevap Yaz 7 122 Yayından Kaldır
tarafsızgörüş:bu havada motorkurye dışarı bırakan suçludur Cevap Yaz 10 163 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title