Soyguncular Girdikleri Marketin Kasasını Kasiyerin Gözü Önünde Söküp Götürdü, O Anlar Kamerada

Soyguncular Girdikleri Marketin Kasasını Kasiyerin Gözü Önünde Söküp Götürdü, O Anlar Kamerada

İstanbul Şişli'de bir markete giren maskeli ve silahlı iki soyguncu, açamadıkları para kasasını, kasiyer ve müşterinin gözü önünde söküp götürdü. O anlar güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

İstanbul Şişli'de bir markete giren maskeli ve silahlı iki soyguncu kasayı söküp götürdü. Soygun güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

KASİYER VE MÜŞTERİ BÜYÜK ŞAŞKINLIK YAŞADI

Olay geçtiğimiz günlerde Mahmut Şevket Paşa Mahallesinde bir markette yaşandı. Akşam saatlerinde markete giren maskeli ve silahlı iki soyguncu kasiyere silah doğrultarak kasadaki paraları vermesini istedi. Kasiyer panik yapınca soygunculardan biri, kasayı söküp aldı.

SOYGUNCULAR KASAYI ALIP KOŞARAK UZAKLAŞTI

Daha sonra soyguncu kasanın açılması ve içindeki paraları almak için kasayı yere vurdu. Kasa kırılmayınca soyguncu kucağına aldığı kasayla marketten kaçtı. Kasiyer kaçan soyguncuların arkasından çaresizce baka kaldı. Tüm yaşananlar marketin güvenlik kamerasına yansıdı.

BOŞ KASA, İKİ SOKAK AŞAĞIDA BULUNDU

Soyguncuların götürdüğü kasa, iki sokak aşağıda polis tarafından boş olarak bulundu. Polisin eşkallerini belirlediği soyguncuları yakalamak için çalışma başlattı.

YORUMLAR (12)

  • ADSİZ:
    Eeeee alım gücü azalırsa gidim la zam yapılırsa azıcık maaşla essek yükü ile iş verilirse işten çıkarmalar artarsa ise alım yapılmazsa zengin kesimin siyasilerin cebine milyar dolarlar girerse fakir halk. Bunu görürse bu ve bunun gibi soygun gasp hırsızlık haberleri artar tabiki yapılmasın ama ülkenin gidişatı kötü Allah yardımcımız olsun hayat pahasi her şey ne yapacağız bilmiyor kimse
  • CEYLAN:
    Bakanın 700. 000 tl lik rüşvet parasıyla saat takıp birgün yargılanmazsa memleket teksas olur.
Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.