İstanbul sahilinde meydan savaşı! 35-40 yabancı uyruklu kişinin kavgasını güvenliğin anonsu bile ayıramadı - Haberler
Haberi Paylaş

İstanbul sahilinde meydan savaşı! 35-40 yabancı uyruklu kişinin kavgasını güvenliğin anonsu bile ayıramadı

Haberler.com / Erdem Aksoy - Haberler | Güncel

İstanbul'da 35-40 yabancı uyruklu kişinin karıştığı kavgaya ait görüntüler sosyal medyada gündem oldu. Görüntülerde kavga eden kişilerin kendilerini ayırmaya çalışanlara ve güvenlik görevlilerinin "Dağılın polis geliyor" anonslarına kayıtsız kaldıkları görülüyor.

10 günlük Kurban Bayramı tatili ve İstanbul'un sıcaklara teslim olmasıyla birlikte çok sayıda kişi sahil şeritlerine akın etti. Bayram boyunca sosyal medyada çok sayıda kullanıcı sahil şeritlerine akın eden kalabalıklara ve çevre kirliliğine dair paylaşımlarda bulundu.

"DAĞILIN POLİS GELİYOR" ANONSLARINI DUYMAZDAN GELDİLER

TikTok platformundan dün paylaşılan bir video ise kısa sürede gündem yarattı. İstanbul sahilinde 35-40 yabancı uyruklu kişinin kendilerini ayırmaya çalışanlara ve güvenlik görevlilerinin "Dağılın polis geliyor" anonslarına kayıtsız kalarak Kavga etmeleri çok sayıda kullanıcının tepkisini çekti.

KISA SÜREDE MEYDAN SAVAŞINA DÖNDÜ

Görüntülerde, iki yabancı uyruklu kişinin birbirlerini yumruklamalarıyla başlayan kavganın kalabalığa yayıldığı ve onlarca kişinin birbirini darp ettiği görülüyor. Videoda kavga eden kişilerin dağılmaları yönünde art arda anonslar yapan güvenlik görevlilerinin uyarılarına da kulak asmadıkları yer alıyor.

İstanbul sahilinde meydan savaşı! 35-40 yabancı uyruklu kişinin kavgasını güvenliğin anonsu bile ayıramadı
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (24)
Toprağın Babası:Yabancı uyruk derken Fransızlarla İngilizler mi ?
irfan can:Bırak ne ayırmaya çalışıyorsun yesinler bir birlerini azalirlar bunların hepsini bir yere koyucan kapatican zaten eksilirler
Gökhan Kağnıcı:Yeter artık Şu seçim gelsin Bu ülkeyi bu hale gediren akp hukumeti seçimde hesap vermeli yazık her türlü insani içimize soktu
500