İstanbul Müzik Haftası'nda Kenan Doğulu coşkusu
Haberler » Güncel » İstanbul Müzik Haftası'nda Kenan Doğulu coşkusu - Haber

İstanbul Müzik Haftası'nda Kenan Doğulu coşkusu

Yaz boyunca gerçekleştirdiği konser maratonuna dur durak bilmeden devam eden Kenan Doğulu, geçtiğimiz akşam fizy İstanbul Müzik Haftası'nda dillerden düşmeyen efsane şarkılarını hayranları için söyledi.

İstanbul Müzik Haftası'nda  Kenan Doğulu coşkusu

Atlantis Yapım ve SM Production tarafından düzenlenen Türkiye'nin ilk ve tek popüler kültür festivali fizy Müzik Haftası'nın ikinci gününde, Eda Baba, Ekin Beril, Gökcan Sanlıman, Sena Şener, Kalben, Gökhan Türkmen ve Manga'nın ardından sahneye çıkan , müthiş enerjisi ve performansıyla binlerce dinleyenini müzik ve eğlencenin zirvesine taşıdı.

Manga grubu solisti Ferman Akgül ile sürpriz düet

Kenan Doğulu gecenin sürprizi olarak Manga grubunun solisti Ferman Akgül ile dinleyenlerini coşturan eğlenceli bir düet yaptı. Birlikte 'Çakkıdı' parçasını seslendiren Kenan Doğulu ve Ferman Akgül'e İlker Aksungar, DJ setiyle eşlik etti.

Özellikle gençler tarafından yoğun ilgi gösterilen ve şarkılara hep bir ağızdan eşlik edilen gecede Kenan Doğulu, özel repertuarı, güçlü sahne yorumu ve şovlarıyla festivale damgasını vurarak Volkswagen Arena'da unutulmaz bir konsere daha imza attı.

Kaynak: Bültenler