"İntihar etti" denilen Aleyna Çakır'ın son görüntüleri ortalığı ayağa kaldırdı - Haberler
Haberi Paylaş

"İntihar etti" denilen Aleyna Çakır'ın son görüntüleri ortalığı ayağa kaldırdı

Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa

İntihar ederek hayatını kaybettiği iddia edilen Aleyna Çakır'ın son görüntüleri kafaları karıştırdı. Sosyal medyaya sızdırılan görüntülerde Aleyna'nın darp edilmiş bir halde yerde baygın olarak yatması cinayet şüphelerini uyandırdı. Görüntüler sosyal medyanın zirvesine otururken on binlerce insan "Aleyna Çakır'a ne oldu?" diye sordu.

İntihar ederek hayatını kaybettiği iddia edilen Aleyna Çakır'ın erkek arkadaşının evinde baygın yatarken çekilmiş görüntüler sosyal medyada olay yarattı. Paylaşılan görüntüler ve ses kayıtları Çakır'ın ölümüyle ilgili soru işaretleri yarattı.

Genç yaşta hayatını kaybeden Aleyna Çakır'ın ölüm sebebi olarak "intihar" gösterilmişti. Fakat sosyal medyada yayınlanan son görüntüler sosyal medyada infial yarattı. Çakır'ın ölmeden önce erkek arkadaşı tarafından instagram hesabından yaptığı bir yayında Aleyna Çakır'ın iddialara göre erkek arkadaşı tarafından "darp edildikten sonra" baygın yatan görüntüler dikkat çekiyor.

'İntihar etti' denilen Aleyna Çakır'ın son görüntüleri ortalığı ayağa kaldırdı

ALEYNA'NIN ÇIĞLIKLARI

Yine Aleyna Çakır ile erkek arkadaşının bir tartışmasının Aleyna Çakır tarafından canlı yayınlandığı ses kayıtlarında ise Aleyna Çakır'ın çığlıkları ve yaşanan kavganın şiddeti de yansıyor.

SEVGİLİSİ CENAZE TÖRENİNE KATILMADI

Ailesi yüzünden intihar ettiği öne sürülen Aleyna'nın ailesiyle arasının iyi olduğu, yakın arkadaşı tarafından ifade ediliyor. Ayrıca Aleyna'nın sevgilisi, Kırşehir'deki cenaze törenine de katılmadığı belirtiliyor.

 İntihar etti denilen Aleyna Çakır'ın son görüntüleri ortalığı ayağa kaldırdı

 İntihar etti denilen Aleyna Çakır'ın son görüntüleri ortalığı ayağa kaldırdı

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Sosyal Medya, Aleyna Çakır, İntihar, Ölü, 3. Sayfa, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (68)
Yorumsuz:Kınamayın... Rabbim affetsin ve hiçkimseye yaşatmasın çoluğumuzu çocuğumuzu korusun... Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Erol Mehmet Yıldız:Şu testisi su yolunda... Cevap Yaz 6 2 Yayından Kaldır
Timurray:Bu olayın araştırılması lazım.Dövülerek öldürüldüyse,Ki video dövülerek öldürüldüğünü gösterir.Nedeni video çekerken sigara içmek gibi bir rahatlık olurmu?Onlar yaptıysa o konuşan kadınında çeken çocuğunda dövülerek öldürülmesi yada idam edilmesi gerekli.Yarın sizin başınıza gelir bu olay.Ben acımazdım öldürenlere.......Bunun acıması yada affı olmaz Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
Tüm 68 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title