Kraliyet Ailesinin Düğününde BBC'den Prenses Gafı: Ne Kadar Güzel Göğüsler

Kraliyet Ailesinin Düğününde BBC'den Prenses Gafı: Ne Kadar Güzel Göğüsler

BBC televizyonu, İngiliz kraliyet ailesinin üyesi Prenses Eugenie'nin düğününü yayınlarken yazdığı alt yazıyla, sosyal medyanın diline düştü.

İngiliz kraliyet ailesinin en genç üyesi Prenses Eugenie, erkek arkadaşı Jack Brooksbank ile dünya evine girdi. 850 özel davetlinin katıldığı bir törene basın büyük ilgi gösterdi. Düğün töreniyle ilgili yayın yapan BBC televizyonu, yayınladığı alt yazıyla büyük bir gafa imza attı.

"NE KADAR GÜZEL GÖĞÜSLER"

Prenses Eugenie, aracından inerek nikahın yapılacağı George's Chapel'e merdivenlerinden çıkarken BBC ekranlarında, "ne kadar güzel elbise Prenses'e çok yakışıyor" yerine, "ne güzel kadar göğüsler Prenses'e çok yakışıyor" alt yazısı yer aldı. Kanalın hatasını fark eden izleyiciler, sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden tepki gösterdi.

İşte BBC ekranındaki alt yazı
YORUMLAR (22)

 • DANIŞMAN BLACK ANGEL:
  PRENS WİLLİAM VE KATE MİDDLETON''UN DÜĞÜNÜNE ÖZEL DAVETLİ OLARAK ÇAĞIRILDIM. ANNE KRALİÇE ELİZABETH BU DAVETİ BANA SUNDU, ANCAK GİTMEDİM. DÜĞÜNDE TÜM BAYAN DAVETLİLER KAFASINA BİR ŞAPKA VEYA BAŞLIK YADA TÜYÜMSÜ ŞEYLER TAKTI. ANCAK TURKİSHLER OLAYI FARKETMEDİ BİLE. İNGİLTERE BU BAŞLIK, ŞAPKA VE TÜYÜMSÜ ŞEYLERLE TÜRKİYE''NİN KAPATILMAYAN MÜZAREKE BAŞLIKLARINA RESMEN GÖNDERMEDE BULUNUP DALGA GEÇTİLER. ANCAK AVRUPA HAYRANI TURKİSHLER DÜĞÜNÜ SAADECE İZLEMEKLE YETİNİP ÜSTÜNE BİR BAROAK SU İÇTİLER. . ?
  MELİS SOY: Mal mısın lan sen.yoksa özürlü taklidi mi yapiyosun??????????
 • HÜKÜMETZANLISI:
  bizim ülkede yapta ananı avradını bacını kızını dedeni amcanı yengeni yiğenini mapuslarda süründürsünler
 • UMUTSUZ06:
  yanlış yazmışlar dress yazacağına breast olmuş görüntüde göğüslük birşey yok çünkü giysiden bahsetmişler
  KAVURMALI KAŞARLI: bizi aydınlattığın için teşekkür ederiz yüce bilge insan. .
Tüm 22 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.